Móda a trendy

Dámské náramky pro každou příležitost

dámské náramky
pixabay.com

Každá žena je originální a zaslouží si také neobyčejný šperk, který ještě více podtrhne její styl a osobnost. Jednou z možností jak se nenápadně a přitom elegantně ozdobit jsou i dámské náramky. Jelikož je na výběr z mnoha různých materiálů, tvarů a barev, není úplně jednoduché vybrat ten pravý. Zvlášť když ho pořizují pánové své dámě jako dárek.

Dobré jméno nese kvalitu

Vždy je lepší investovat do šperku, jenž vyrábí značka s tradicí, která se může chlubit tisíci spokojenými zákaznicemi. Zde si můžeme být jisti kvalitou materiálu a jeho odolností. Stálé značky také často přicházejí s lákavými novinkami či limitovanými edicemi, které každá žena ocení, protože bude stále nosit ojedinělý šperk.

Materiál

Jedním z nejdůležitějších kriterií je právě materiál, který rozhoduje o délce životnosti šperku, ale také o jeho hodnotě. Jako jedny z nejluxusnějších jsou považovány drahé kameny, zlato a stříbro. Tyto materiály totiž nepodléhají korozi a jsou proto velmi odolné. Chirurgická ocel n, postříbřené a pozlacené náramky se pohybují cenově níže, a proto jsou cenově dostupnější. Svými vlastnostmi ale mohou hrdě konkurovat zlatu nebo stříbru.

Tvar

O rozložení náramku spíše rozhoduje styl dámy, která jej bude nosit. Pokud se jedná o každodenní nošení, určitě se více vyplatí investovat do minimalistického šperku s méně výrazným dekorem. Jestliže naopak má sloužit náramek pro určité příležitosti nebo jako doplněk k určitému outfitu, může být výběr odvážnější.

Barevnost

Barvu šperku je vždy dobré zvážit dle barevného typu pokožky a také dle běžně nošeného oblečení. Pokud se dáma denně pohybuje oděná v černé či bíle neutrální barvě, může na běžné nošení klidně experimentovat a zvolit výraznější barevnou variantu, s možnou kombinací více barev. K barevnému oblečení se zase doporučuje jednotvárný náramek s elegantními doplňky, který právě pro svou jednoduchost upoutá okolní pohledy.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top