Cestování

Hledáte levné soukromé ubytování v Žilině nebo i zázemí pro firemní akce?

www.pixabay.com

Najít dnes zajímavou nabídku ubytování je někdy docela obtížné, zejména s ohledem na ceny. Pokud však chcete najít levné ubytování na úrovni, můžete vyzkoušet hotel Galileo v Žilině. Ten vám nabídne nejen ubytování za rozumnou cenu, ale také můžete využít zdejších prostor, které jsou vhodné např. pro vaše pracovní porady či školení.

Komfort a snadná dostupnost

Do hotelu v Žilině se samozřejmě můžete vydat soukromě, ale díky jeho snadné dostupnosti z centra je vhodný také pro konání pracovních akcí nejrůznějšího charakteru. Nabídka levného ubytování v Žilině vás zaujme už z pohledu nabízeného vysokého standardu ubytovacích a stravovacích služeb. Samotné ubytování si můžete zvolit dle takové kategorie, která vám bude vyhovovat. Celkově máte k dispozici: 

  • Dvoulůžkové pokoje STANDARD a LUX
  • Apartmány a rodinné apartmány FAMILY

Standardních pokojů je 29, těch luxusněji vybavených potom 6. Je zde také 6 apartmánů a 2 rodinné apartmány. Ubytování tedy nabízí velkorysé možnosti, když si vybere každý podle svých představ. Bez problému se zde ubytují jak jednotlivci, tak skupiny. Stravování zajišťuje hotelová restaurace, která má kapacitu 35 míst. Pokud budete chtít relaxovat, můžete využít služeb finské sauny. Samozřejmostí je rychlá Wi-Fi zdarma. 

Pro firemní i soukromé akce

Již jsme zmiňovali, že není problém zde řešit třeba pracovní záležitosti v rámci například školení, případně zde můžete pochopitelně uspořádat také firemní akci. Hovořili jsme také o snadné dostupnosti hotelu z centra, takže to budou mít všichni blízko, a kromě toho je zde bezplatné monitorované parkoviště. Dá se říci, že se jedná o nejlepší hotel v Žilině, který můžete na pořádání firemních akcí najít. Máte zde velkou zasedací místnost o kapacitě 50 osob a také menší salónky s kapacitou 12 osob. Samozřejmostí je dataprojektor nebo flipchartová tabule. Akce zde mohou být také soukromé, třeba narozeniny či svatby.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top