Zdravi a sport

4 důvody proč jsou elektronické cigarety lepší než ty klasické

elektronická cigareta
pixabay.com

Kouříte? V tom případě je dobře, že jste se rozhodli přečíst si dnešní článek. Možná totiž i vy patříte ke kuřákům, které rozčilují stále se zvyšující ceny klasických cigaret a kterým vadí, jak jim dehet a ostatní škodlivé látky v nich obsažené huntují zdraví. Pokud je to tak, přečtěte si v následujících řádcích hned 4 pádné důvody, proč jsou elektronické cigarety lepší nežli ty klasické.

Důvod první: zdraví

Jako první důvod si dovolíme zmínit nižší riziko pro vaše zdraví. Jak je známo, klasické cigarety v sobě obsahují dehet a další látky, které zdraví zrovna dvakrát neprospívají. Postupně se usazují v plicích a dělají tam pěknou neplechu. Oproti tomu elektronické cigarety takové škody nenapáchají, protože v sobě škodlivé látky neobsahují. Liquid, který je nedílnou součástí e-cigaret, obsahuje pouze potřebný nikotin.

Důvod druhý: cena

Nebudeme chodit kolem horké kaše a narovinu si přiznáme, že jsou elektronické cigarety levnější. Je u nich nutná počáteční investice, která se sice může zdát poměrně vysoká, ale běžné používání pak zahrnuje pouze pořizování náplní, případně čas od času nové žhavicí hlavy. Jedna náplň vám vydrží klidně několik dní, což je pro některé kuřáky, kteří mají krabičku na den, poměrně vysoká úspora peněz.

Důvod třetí: design

Držet v ruce klasickou cigaretu rozhodně není tak cool, jako když v ní držíte tu elektronickou. Ty neustále prochází vývojem, takže se zlepšuje jejich design. Ten je zajímavý a především k dostání v mnoha provedeních, takže si každý může najít takový, který mu padne do oka jako první a který mu bude nejvíce vyhovovat.

Důvod čtvrtý: okolí

Kouřením elektronických cigaret neškodíte vašemu okolí. Při kouření nevydechujete smradlavý kouř plný zplodin, ale pouze čistou páru, která voní po příchuti, jež jste si vybrali. Proto se dají e-cigarety kouřit i v uzavřených prostorách, protože okolí vůbec nevadí a nikterak je nezatěžují.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top