Láska a vztahy

6 věcí, které se vyplatí dělat pro šťastné manželství

pixabay.com

Jak ve vztahu, tak i v manželství jé nejdůležitější snaha obou partnerů, bez toho to nefunguje.

Ve vztahu jsou dva odlišní lidé, proto je zbytečné se snažit vašeho partnera změnit, prostě musíte najít způsob, jak na to aby váš vztah vydržel co nejdéle.

 

Překvapení bez důvodů

Některé ženy, si myslí že jen muž musí dělat překvapení, dobrou večeří a kinem, tak to ale není i žena musí přiložit ruku k dílu a vymýšlet plány a výlety. Určitě víte co má váš partner rád, a co ho baví, tak s chutí do toho.

Naslouchejte

S touhle věcí, která se nám zdá naprosto běžná, má problém většina párů. Protože, být na telefonu, nebo přemýšlet nad úplně jinými věcmi když vám něco váš partner říká není naslouchaní, proto odložte telefon a poslouchejte  to co se vám partner snaží říct.

Komunikace

Komunikujte vždy když to jen půjde, bez toho to nikdy nebude dlouho fungovat. Nemusíte si nic domýšlet a obejdete se bez zbytečných hádek.

 

 

Vzájemná podpora

Největší jistotu, musíte mít ve svém partnerovi, je to zároveň i váš nejlepší přítel. Partner musí být upřímný a podporovat vás ve vašich snech, díky tomu víte že se na něj můžete kdykoliv spolehnout a že za vámi stojí při každé situaci.

Respektujte se

Bez respektu není láska, tohle si musíte pořád opakovat. Pochopte jeho práci, koníčky, a to co ho baví.

Intimní chvíle

Nezáleží jen na slovech, je důležité si rozumět i v tomto směru. I když se vám může zdát že už to po letech není ono, musíte si to něčím oživit. Jen těžko se vám bude něco zachraňovat bez obejmutí, políbení a sexu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top