Láska a vztahy

Vlastnosti žen kterým muži nedokážou odolat

pixabay.com

I když si myslíme že mužům stačí málo, tak opak je pravdou. Každý muž je jiný a líbí se mu něco jiného máme tu pár tipů na co letí všichni.

 

Buďte přímočará

Muži milují něžné ženy, ale ženy které mají sny a cíle a jdou si  po tom co chtějí, jsou pro muže mnohem přitažlivější a přijdou jim více sexy, žena nesmí zapomínat sama na sebe a musí věřit ve svůj prospěch a energii. Žena která prokáže to že na to má, a působí sofistikovaně má v mužově životě mnohem větší šanci.

Mějte sebevědomí

Namyšlenost a povrchnost se nelíbí nikomu, není to nic příjemného jak pro muže tak i ženy. Ale když je žena zdravě sebevědomá, to ničemu vůbec nevadí. Ženy, které lehce poukazují  na svou krásu a vědí co je na nich přitažlivé působí na muže lépe než ženy které se podceňují.

Samostatnost

Muži jsou rádi, když se o nás ženy můžou starat a pečovat, konec konců je to jejich přirozenost. Ale čeho je moc, toho je příliš, mužům se  nelíbí když na nich žena doslova visí 24 hodin denně. Staňte se ženou která je tak trochu nezávislá, a muž potřebuje jí a ne ona jeho.

 

 

Ukažte trochu naivity

Nebuďte hloupá, ale trochu naivní. Mužům se líbí, když žena působí ještě trochu jako dívka, a muž jí může spoustu věcí vysvětlit a ukázat. Je roztomilé,  když občas umíte rozhodnout věc s jeho pomocí,  pokud si vaše naivní rozhodnutí umíte obhájit není nic přitažlivějšího.

Inteligentní mysl

Nemusíte skrývat vaše IQ, nesmíte také zapomínat na trochu vaší inteligence, když umíte používat hlavu ve stresových situací, v práci, ale i v soukromí, muži to berou něco jako výzvu. Ženská inteligence některé muže doslova připraví o rozum.

Zdroj : pixabay.com

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top