Cestování

Automobily Škoda dokázaly přerůst v neoblíbenější rodinné vozy ve střední Evropě

www.pixabay.com

Automobily Škoda dokázaly přerůst v neoblíbenější rodinné vozy ve střední Evropě

Společnost Škoda je pro naši ekonomiku i pro náš život dost podstatnou záležitostí. I kdybychom ignorovali fakt, že na jejích bedrech leží velké procento hrubého domácího produktu, tak se nedá přehlédnout závislost střední Evropy na značce Škoda. Ať už myslíte osobní vozidla, nebo železniční stroje, vždy najdete spoustu vozidel, bez kterých si život téměř nedovedeme představit.

Tradice rodinných a osobních vozů

Pokud se podíváme do historie značky Škoda, tak najdeme nejtlustší dějovou linii právě v ohledu osobních vozidel. Ty se už v zárodcích značky Škoda stávala velice oblíbenými a jsou tak právem nejvytěžovanějším produktem.

Dodnes můžeme na silnici potkávat historické kousky z dob režimu jako legendární Škoda 120 a občas se potkáte s poměrně vzácnou Škodou Rapid. V následujících generacích osobních vozů škoda pak přicházely další legendární vozy, a byl jich opravdu obsáhlý zástup. Jen namátkově můžeme zmínit například Felicii, Favorit nebo první verze stále častých sérií Octavia či Fabia.

Jaká je současnost značky Škoda?

Současnost značky Škoda se rozhodně nevzdaluje minulosti a osobní vozy jsou stále vedle železničních strojů tím hlavním, co společnost Škoda vyrábí. Automobilka byla ale již před delší dobou skoupena gigantem Volkswagen. 

Namísto oslabení ale přišla spousta vylepšení a ve spolupráci s německou automobilkou došlo například k dramatickému rozvoji podvozku a zlepšení jízdních vlastností. I to je důvodem, proč jsou dnes skladové vozy Škoda velice oblíbeným sortimentem.

V aktuální nabídce automobilky najdete již několikátou generaci vozů Fabia a Octavia, které například posílily i mnohem modernější série jako Škoda Superb. Moderní vozy Škoda dokáží nabídnout ohromný komfort, výborné jízdní vlastnosti a praktičnost pro rodinu. Zkrátka co, to potřebujete pro cestování i rodinu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top