Láska a vztahy

Být neodolatelnou pro každého muže? Víme jak na to!

www.pixabay.com

Tak jako každá z nás toužíte po tom, aby jste byla ta jediná, na kterou si ráno vzpomene, ta, do které se zamiluje? Neházejte flintu do žita, i vy můžete být tou pravou. Stačí se držet pár osvědčených rad a máte to v kapse.

1) Hluboký pohled do očí

Zahlédnete charismatického, velmi dobře stavěného muže svých snů v baru, kavárně či restauraci. Během pár vteřin cítíte, že z něj vyzařuje to něco, co vás dostává do kolenou. Jak zařídit, aby po vás také po prvním pohledu toužit tak jako vy po něm? Je to snadné. Dlouze a mile se na něj podívejte, jemně zamrkejte a po dlouhém pohledu se usmějte. Avšak pozor na upřené zírání, tím ho akorát vyplašíte!

2) Nezapomeňte na parfém

Ačkoliv tomu některé z vás nebudou chtít věřit, ale ano je to tak. I muži si potrpí na to, když má jejich partnerka nějakou svou specifickou vůni. Nejlepší volbou je nějaký jemně kořeněný, sexy parfém, žádná těžká silná vůně. Muži mají rádi, když voníte vždy stejně avšak specificky, takže mějte ten stejný pokaždé. Nezapomínejte, všeho moc škodí, s parfémem to rozhodně nepřehánějte!

3) Nebojte se nového

Zapomeňte na stereotypy, buďte flexibilní a otevřená novým věcem. Máte z něčeho obavu? Tak proč to kvůli lásce nepřekovat? Vždy vás v hlouby duše lákal bangee jumping, chtěla jste ochutnat žabí stehýnka? Tak s chutí do toho! Váš milý určitě ocení, že máte pro strach uděláno a nebojíte se zkusit něco nového.

4) Nepředvídatelnost

Zaujměte ho tím, že nebudete čekat, až on vždy udělá ten první krok a vymyslí výlet, pozve vás na večeři. „Kápem“ vašeho dvoučlenného týmu můžete být i vy! Nebojte se někdy vymyslet něco vtipného, překvapte ho. Muži milují takové typy žen, které jen nečekají, ale konají.

5) Nohama buďte na zemi a neporovnávejte

Nikdy nemějte přehnaná očekávání a nároky. Vždy je důležité si uvědomit, jaký váš muž je. Každý je jiný! To, že vás váš bývalý přítel obklopoval drahými dárky a květinami neznamená, že tento to bude dělat také. Nikdy neporovnávejte a važte si toho jaký je. Přece jen z nějakého důvodu už se svým ex nejste.

6) Buďte tím nejlepším parťákem

Byli jste jen na pár schůzkách a to vždy v nějaké restauraci nebo útulné kavárně? Ukažte mu, jaká doopravdy jste. Vezměte si tepláky, mikinu a nebojte se mu nabídnout, že mu pomůžete při práci na zahradě nebo opravě auta. Zaručeně ho okouzlíte tím, že nejste jen další kráska, která se bojí si umazat ruce.

7) Věřte si

Když s vámi muž tráví svůj čas, znamená to, že jste krásná a že se mu líbíte. Proto rozhodně neshazujte svůj vzhled a postavu. Důležitá je sebejistota a sebedůvěra. Opak není pro muže atraktivní.

8) Neměňte ho

Zamilovala jste se do něj, ale ta hudba, kterou poslouchá je hrozná? To nevadí. Nesnažte se ho měnit a dělat z něj jiného člověka. Mohl by si toho všimnout, nemuselo by se mu líbit, že s ním manipulujete a mohl by to být důvod k ukončení vašeho vztahu. A přece jen ho zbožňujete právě proto, jaký je. Tak se nad tím povzneste a uvědomte si, co opravdu chcete.

9) Jeho kamarádi vaši kamarádi

Muži mají rádi své kamarády stejně jako ženy. Proto je důležité navázat dobrý vztah s jeho přáteli. I když nejsou úplně vaše krevní skupina, zkuste s nimi vycházet a pokud nastane nějaký problém, otevřeně o něm mluvte.

10) Vztahy s rodinou jsou důležité

Zajímejte se upřímně o jeho rodinu. Určitě bude rád, protože tím mu dáte najevo, že o něj máte zájem a že vám záleží na něm i jeho blízkých.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top