Láska a vztahy

Jak poznat, že on je ten pravý?

Sama moc dobře víte, jak složité je v dnešní době najít takového muže, který bude zralý, zodpovědný, vyspělý. Prostě ten, který už se nedrží máminy sukně. Samozřejmě ani my nejsme stoprocentně dokonalé. Každopádně, když se nám podaří najít takového muže, máme vyhráno.

Myslíte si, že žádný muž neumí vařit, že to je normální? Kdepak! Pokud Váš milovaný umí udělat pouze míchaná vajíčka a špagety s kečup, zřejmě to není jediná věc, na které by mohl zapracovat. Podle různých výzkumů by každý vyzrálý muž měl dokázat minimálně tři náročnější pokrmy. Obecně vzato, muži, kteří opravdu umí uvařit, mají rozvinutou zralost a zodpovědnost. Samozřejmě um vaření není jediným faktorem, který prokazuje u mužů vyzrálost. Krásně se to dá poznat podle schopnosti řešit problémy – komunikace bez zbytečného křiku nebo uražení? Nevyzrálého muže poznáte tak, že pravděpodobně nechce problém vůbec rozebírat, urazí se a nedá se s ním mluvit.

Pokud váš muž neustále zírá a obdivuje tu krásnou modelku z mužského časopisu s mírami, jak jinak než, 90-60-90, dá se předpokládat, že také ještě nedospěl. Vyzrálí muži milují samozřejmě štíhlá těla, ale s krásnými ženskými křivkami a nebudou vám vyčítat, že nevypadáte také jako ta super modelka.

Samotná komunikace s vyzrálým mužem je na úrovni a rozhodně nepoužívá vulgární výrazy nebo alespoň při komunikaci s vámi ne, protože je to společensky nevhodné.

A pokud má úžasný smysl pro humor? Dá se předpokládat, že už má vše jasné a srovnané, protože se směje opravdovým vtipům a srandovním historkám, nikoli každé hlouposti. Když k tomu připočteme ještě nějaký zajímavý koníček, kterému se rád a pravidelně věnuje, máte vyhráno. Našla jste toho pravého.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top