Volný čas

Čerstvě grilované maso kdykoliv si vzpomenete

zdroj: pixabay.com

Určitě jste někdy zažili ten palčivý pocit. Sedíte doma uprostřed zimního období, za okny prší a padá sníh. Je neuvěřitelná zima a všude mokro, ale vy byste si přáli okamžitě vytáhnout slunce a hned na to svůj venkovní grill. Toto přání vám bohužel splnit nemůžeme. Napadlo vás ale, že si můžete ugrilovat doslova kdykoliv vás to doma napadne? To vše můžete díky elektrickým kontaktním grilům!

Grily patří mezi nejoblíbenější domácí spotřebiče

Rok od roku se jejich odbyt neustále zvyšuje a doma si je přeje mít každý milovník dobrého masa a grilovaných lahůdek. Elektronické domácí grily si získávají srdce svých fanoušků a právem se řadí mezi nejoblíbenější domácí spotřebiče posledních let.

Je to dáno nejen možností kdykoliv grilovat, ale také opravdu ohromným množstvím různých metod grilování, provedení samotných grilů a pochopitelně také jejich přívětivou cenou. Pokud se podíváme na výsledný efekt, který dokáží, tak je cena grilu opravdu naprosto minimální.

Největší úspěch slaví kontaktní grily

Těmi nejoblíbenějšími domácími grily se stávají právě kontaktní. Co to znamená a proč to tak je? Kontaktní gril funguje na základě zavíracího víka, které rovněž má hřejivou plochu. Ať už tedy připravujete jakoukoliv surovinu, tak ji přiložením víka doslova uzavřete uvnitř grilu a surovina se začne okamžitě připravovat z obou stran.

Co to ale znamená v praxi? Znamená to fakt, že surovina nepřijde ani o minimum svojí šťavnatosti. Je jedno zdali grilujeme maso anebo jakoukoliv zeleninu. Tepelným opracováváním z obou stran se totiž velice rychle zvýší teplota uvnitř samotné suroviny a tím se výrazně zkrátí potřebná doba její přípravy. Druhým zásadním efektem je pak krusta opečené vrstvy, která okamžitě surovinu uzavře a vy tak nepřijdete ani o zlomek šťávy a chuti z pokrmu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top