Volný čas

Ušetřete starosti při pronajímání svých nemovitostí

zdroj: pixabay.com

Pronajímání nemovitostí se může komukoliv nezasvěcenému zdát jako naprosto neuvěřitelný způsob, jak jednou investovat peníze a pak bez starostí jen inkasovat tučné odměny. Jenže tahle představa se u spousty investorů rozplyne v prach prvním momentem, kdy musí začít řešit problémové klienty. Mnozí ale neví, že všechny tyto starosti lze ušetřit za cenu několika málo tisíc.

Správa bytů pro pronajímatele jednotek

Správa bytů je služba, kterou nabízejí některé realitní kanceláře pro své klienty. Zpravidla se jedná o větší kanceláře se širší působností, protože správa obsahuje celou škálu více i méně obtížných úkonů. Ty vám realitní kancelář jako majiteli bytu garantuje a za vaše peníze vás v první řadě drží v bezpečí a izolované od problémů, které s pronajímáním mohou nastat.

Základem spolupráce je přesně vymezená plná moc, ve které dává majitel bytu určitá privilegia a oprávnění při správě nemovitosti do rukou realitní kanceláře. Nejčastější je například přístup k technologickému zázemí a měřičům, kontakt s podnájemníky, a dokonce i veškerý peněžní styk, v němž hraje realitní kancelář roli prostředníka a při komplikacích se stává vaším garantem, že peníze obdržíte v termínu.

Služba nastavitelná do detailu

Správa nemovitostí není jen jednotná služba. Je to spíš balíček jednotlivých komponentů, ze kterých si majitel nemovitosti může vybrat jen ty, které doopravdy využije. Nemusíte tak platit za zbytečné a nevyužité služby, protože se cena balíčku vždy individuálně upravuje na závislosti jeho složení. Nebojte se tak, že byste tratili peníze. Malá investice vás může stát ohromnou spoustu ušetřených nervů a potíží v moment, kdy do vašeho bytu zavítá sorta nájemníka, kterou neradi vidíme. Nechte realitní kancelář řešit vaše problémy a buďte v bezpečí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top