Komerční sdělení

Chcete dostat pod kontrolu závislost na cigaretách? Pomůžeme vám s tím!

pixabay.com

Závislost na cigaretách je bohužel jednou z nejtradičnějších závislostí, které v současnosti široká veřejnost „trpí“. Vášnivých kuřáků je opravdu ohromné množství. Spousta z nich by přitom ráda s kouřením skončila, ale začala s ním v brzkém věku a po letech se závislostí zkrátka špatně zbavuje.

V rámci tohoto článku vám ale přinášíme možnosti, jak byste mohli najít cestu ze závislosti, aniž byste přitom čelili nepříjemným příznakům.

Elektronická cigareta dokáže naprosté divy

Vyměnit cigaretu za elektronickou cigaretu je opravdu řešením, ač to na první pohled nemusí dávat smysl. Elektronické cigarety ale fungují na bázi tekutých směsí, které zde vyměnily tabák. U nich je spousta možností od příchutí až po obsah, který pro nás v tomto případě bude naprosto klíčový. Díky možnosti pracovat s jednotlivými látkami nám totiž elektronické cigarety dávají unikátní možnost používat směsi s danou porcí nikotinu.

Díky tomu můžete začít postupně zmenšovat dávky nikotinu až do té doby, než se vám podaří dostat závislost pod kontrolu. Díky tomu, že budete mít nikotin stále v určitém procentu v těle a zároveň si budete užívat kuřácké nálady, se ale vyhnete nepříjemným abstinenčním příznakům. A to je obrovské plus.

Používání nikotinových náplastí s uvolňováním

Další možností je používání nikotinových náplastí, které postupně uvolňují nikotin do kůže. Výhodou je, že přestáváte kouřit a tím pádem přestáváte ničit svoje plíce spalinami. Jenže u toho bohužel nemůžete plnohodnotně vyřešit jádro problému, závislost jako takovou. Můžete přitom ale postupně používat slabší náplasti, nebo je začít citlivě vynechávat. Připravte se ale na tom, že to s takovou procedurou může být občas jako na houpačce. I tohle je ale rozhodně cestou, jak se této závislosti zbavit.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top