Cestování

Chcete vůz, který nabídne rodině dostatek prostoru i sportovního vyžití? Pak je Ford Focus vaše volba!

www.pixabay.com

Jen těžko bychom v automobilovém průmyslu hledali větší počet tak legendárních vozů, jaké je právě Ford Focus. Z řad legendárních sérií přišel poměrně pozdě oproti jiným značkám, ale výhodou je naopak jeho neustálý vývoj a ohromný zájem zákazníků.

Kde byl Focus před rokem průměrný, tam je v nové edici doslova excelentní. A tak máme v dnešní době možnost sledovat vozy Ford Focus, které nám nabídnou neuvěřitelnou fusion bezpečí, rodinného pohodlí a zároveň skvělých vlastností a dokonalého vzhledu.

Motor, který vás nenechá v žádném případě na holičkách

Bavit se budeme konkrétně o modelu s názvem Active X. U něj by si možná většina mohla zklamaně povzdychnout nad tím, že jej nenabízí Ford ve variantě pohonu na všechny čtyři kola. Tuto chybějící funkcionalitu ale dokonale vyvažuje odladěným během motoru. Doba odezvy vozidla je na nezávodní vůz až obdivuhodná. Výborně funguje především vstřikování paliva, díky kterému ucítíte stabilní výkon motoru i v případě, kdy popojíždíte v zácpách či na křižovatkách města. Spotřeba vozu se drží na standardu výkonnějších silničních strojů.

Vzhled? Ten vás prostě nikdy nezklame

Ačkoliv se Focus neustále vyvíjí, tak jeho vzhled vás zkrátka nikdy nezklame. I to je důvod, proč jsou skladové vozy Ford Focus aktivně vyhledávaným sortimentem. Typické prvky Ford poznáte už z dálky. Celková proporce vozu je velice dynamická, chybí jí ostré hrany a zakončení, která by nedávala smysl. Naopak si ale můžete užít dravého vzhledu v detailech. Typicky přimračená světla rozhodně plní svojí funkci, a detaily přední karoserie i kufru napovídají tomu, že s tímhle autem bude i spousta jízdní zábavy. Maximální pohodlí a úložný prostor je u Focus již naprostou automatikou, kterou není potřeba ani zmiňovat.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top