Cestování

Dopravními sférami v Evropě lomcuje krize o AdBlue!

pexels.com

Bohužel to vypadá, že se v poslední době problémy v různých oblastech podnikání jenom kupí. Rozdílem v žádném případě nejsou ani přepravní a dopravní společnosti, které se při své praxi musí potýkat s celou řadou problémů a omezení.

Mezi ty největší patří především nedostatek AdBlue, který se v posledních měsících stává žhavým tématem. Ačkoliv nedostatek není neustálý, a v různých vlnách se jej na trhu ukazuje dostatek, tak se rozhodně nejedná o jedno z těch nejjistějších období, které kamionová doprava v současnosti zažívá.

Co to je vůbec AdBlue?

Když se podíváme do poměrně nedávné minulosti, tak si určitě vzpomeneme na to, jak se měnila ekologická norma pro pozemní komunikace napříč celou Evropou. Jednoduše se zkrátka rok od roku zvyšují emisní limity, a kamionová doprava se tak časem stala doslova nevyhovující.

Jenže odpovědí na tento problém je právě palivo AdBlue. Jedná se o speciální druh paliva, který se přidává do zvláštní nádrže u dieselových pohonů kamionů. AdBlue jako takové je chemická močovina, která působí ve spalovacím obvodu kamionu. Účel má jediný – zdokonalovat spalování těch prvků, které zůstaly po prvotním vznícení. Z výfuku tedy jde mnohem čistší výstup.

Mějte zásoby AdBlue neustále na své firmě!

Vzhledem k nedostatku AdBlue napříč celou Evropou, jsou společnosti, které vlastní nádrže na AdBlue rozhodně těmi spokojenými. Dnes už snad žádná spedice nedokáže fungovat bez toho, aniž by měla přímo na svém vozovém parku možnost tankovat, kdykoliv je potřeba.

Nádrže na AdBlue sice mohou být na pohled velice podobné těm, které se používají na naftu. Rozhodně se ale bavíme o výrazně odlišném složení materiálů, které dokáže udržet po celou dobu AdBlue v dokonalé kondici.  Rozhodně se jedná o jednu z těch investic, které se vám do společnosti rozhodně vyplatí!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top