Zdravi a sport

Užívejte si ochucených šťáv, aniž byste měli strach nadbytku cukru

unsplash.com

Jeden z mnoha neduhů, které ve své výživě naprostá většina lidí má, jsou sladké nápoje. Mnohdy si totiž lidé neuvědomují, že většina energie nemusí pocházet jenom z jídla, ale velice důležitou složkou denního příjmu energie a nutričních hodnot můžeme najít právě i v pití.

Přitom slazené nápoje jsou už od útlého dětství něčím, co si naprostá většina lidí zamiluje jako první a mohou v mnoha případech být důvodem nadváhy, nebo zdravotních problémů. Existují ale i možnosti, jak můžete takové nápoje konzumovat bez problémů s cukry.

Stále dostupnější výrobky bez cukru

Mnohem dostupnější než kdykoliv předtím, jsou dnes limonády se sníženým, nebo nulovým obsahem cukru. V některých případech jsou limonády řešeny pouze pomocí přírodních šťáv a minerálních vod, v jiných se používají sladidla. Přitom sladidla opět nemusí být v mnoha ohledech pro tělo zrovna tím, co by bylo jednoznačně nejlepší volbou.

Ačkoliv se ale hojně spekuluje o tom, jak moc mohou být pro tělo nezdravé, tak je stále potřeba zmínit celou řadu sladidel s přírodním základem, jako je kupříkladu extrémně znává stévie.

Vyrábějte si dobré limonády doma

Většinou je ale problém v tom, že lidé sladké limonády nakupují v obchodech a pochopitelně doma potom neodolají. Proto je jednou z nejlepších možností zkrátka výroba svých vlastních limonád, které vás dokáží příjemně osvěžit.

Domácí limonády si za pomoci šťáv, a různých doplňků můžete vyrábět stoprocentně sami, nebo můžete užívat domácí elektro jako je kupříkladu přípravný přístroj Sodastream. Jedná se o jeden z mnoha produktů, které pomáhají popularizovat zdravější životní styl. Díky extrémně velkému výběru sirupů můžete vyrábět jak perlivé, tak i neperlivé nápoje doma během několika minut, přičemž si bez obsahu cukru můžete dopřát i populární příchutě.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top