Krása

Chystáte se na ples? Máme pár tipů, jak oživit večerní šaty!

Zdroj: unsplash.com

Plesová sezona tu bude co nevidět. Možná i vy patříte k lidem, kteří se nemohou dočkat, až se plesová sezona konečně oficinálně odstartuje a plesy, večírky a jiné společenské akce tak budou prakticky na denním pořádku. Především ženy již s předstihem vybírají večerné róbu, od které očekávají, že podtrhne jejich ženskou krásu a dá na obdiv přednosti. My vám v dnešním článku prozradíme pár tipů, se kterými oživíte večerní šaty.

Výrazná kabelka

Večerní móda je zpravidla jednoduchá a slušivá. Ženy pro sebe vybírají takové šaty, ve kterých se cítí dobře, které jim dokonale padnou a které zároveň ctí jakési nepsané pravidlo společenské etikety. Pakliže vsadíte na jednoduchý model, nemusíte k němu volit výstřední doplňky. My vám doporučíme vsadit na výraznou kabelku, která se postará o to, že vámi zvolená róba získá ten správný šmrnc. Žádné další maličkosti nejsou potřeba.

Rukavičky se hodí

Především na plesy a večírky formálnějšího charakteru mohou ženy zvolit rukavičky, které se pro tuto příležitost náramně hodí. Rukavičky by měly ladit s barvou a stylem šatů, pozor si dejte i na zvolený materiál, který by měl s materiálem večerní róby alespoň okrajově ladit. S rukavičkami rázem získáte na daleko vyšší eleganci a můžete se spolehnout, že vás ani v davu nikdo nepřehlédne.

Decentní šperk

Šperky a ženy – to je zkrátka klasika, která jde neodmyslitelně k sobě. I v případě, kdy se budete chtít na večírku tzv. blýsknout, můžete vsadit právě na šperky a doplňky. Pokud víte, že nechcete nic extra výrazného, co by na sebe okamžitě upoutalo pozornost, poradíme vám vsadit na dámské náramky. Jsou jednoduché, decentní, vašemu zápěstí budou dokonale slušet, ale zároveň nebudou okaté pro lidi ve vašem okolí. S takovým šperkem nemůžete nikdy nic zkazit.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top