Móda a trendy

Chystáte se na vánoční večírek? Poradíme vám, co si vzít na sebe!

Zdroj: pixabay.com

Vánoce se kvapem blíží a společně s nimi i nejrůznější vánoční večírky a firemní akce, na které se možná chystáte i vy. Jestliže víte, že vás čeká účast na podobné akci, pak určitě s předstihem přemýšlíte nad tím, co si vezmete na sebe. Došla vám inspirace? V tom případě je dobře, že si čtete náš dnešní článek!

Elegantní blůzka a krajkovaná sukně

Šaty nejsou nic pro vás, ale přesto chcete být na vánočním večírku za dámu? V tom případě vsaďte na kombinaci elegantní blůzky a krajkované sukně. Tahle dvojice vytvoří opravdu zajímavý kontrast, který již nemusíte narušovat žádnými jinými doplňky. Stačí jen vzít do ruky kabelku a na nohy obout pohodlné lodičky a jste dokonale připravena!

Malé černé jsou klasika

Klasikou všech klasik nadále zůstávají malé černé. Jedná se o šaty koktejlového střihu, které sahají maximálně pod kolena a které by měla mít v záloze každá žena. Takové šaty pak doporučujeme něčím oživit – třeba výraznější kabelkou nebo nějakým doplňkem. Vezmete-li si na sebe malé černé, ozdobte své zápěstí a vsaďte na dámské náramky, které váš look nenaruší, ale naopak příjemně doplní.

Výrazné šaty s flitry

Pokud chcete na vánočním večírku zazářit, a to tak, že doslova a do písmene, oblečte si na sebe šaty s flitry. Můžete si být jistá, že v takovém outfitu vás nikdo na večírku nepřehlédne, ba naopak se stanete jeho ozdobou. Šaty mohou mít jakoukoli barvu, klasikou jsou třeba stříbrné, zlaté nebo červené. Na jaké vsadíte vy?

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top