Láska a vztahy

Čím potěšit muže, aneb dárek, který mu vyrazí dech

pánské šperky
pixabay.com

A je to tu zase. Rok se s rokem sešel a narozeniny vašeho partnera se blíží mílovými kroky. Marně si lámete hlavu nad vhodným dárkem, kterým byste jej v tento důležitý den mohli potěšit. Přemýšlíte nad klasikou a starými, ohranými tipy, ale v hloubi duše tak nějak tušíte, že byste chtěli něco víc. A víte co? My víme, jakou cestou byste se měli vydat!

I muži nosí šperky

Pokud ještě zastáváte názor, že šperky patří pouze do rukou žen a k mužům se absolutně nehodí, pak je ten nejvyšší čas od tohoto tvrzení upustit a jednoduše se smířit se skutečností, že i muži v dnešní době šperky nosí. A co je ještě lepší: vůbec se za to nestydí! I muži již přišli na to, že díky šperkům mohou hravě doladit jakýkoli outfit. Že si stačí vybrat vhodný šperk a podtrhnout jim vybraný look. Tak co kdybyste se při honbě za originálním dárkem vydali právě touhle cestou?

Ne jen tak něco obyčejného

A už váš partner oslaví kulaté či nekulaté narozeniny, určitě byste pro něho rádi našli něco výjimečného. Proto doporučujeme podívat se na Nialaya šperky, které jsou výjimečné svým procesem výroby, originální díky svému designu a kvalitní pro použité materiály. Když si dáte jedna a jedna dohromady, přijdete na to, že pořízením tohoto šperku získáte nejen vkusný dárek, ale především váš partner dostane slušivý doplněk, který jej bude moci doprovázet na každém kroku.

Každý si najde to svoje

Šperky Nialaya jsou proslulé tím, že se vyrábí v samotném Hollywoodu. Ne nadarmo se proto tato značka řídí sloganem: Handmade in Hollywood. Každý kousek je vyráběný ručně a je tím pádem skutečným a nenahraditelným originálem. I vašeho partnera tak jistě potěší líbivý náramek nebo třeba řetízek s pěkným přívěskem, co říkáte?

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top