Láska a vztahy

Jste single na Valentýna? Má to mnoho výhod.

pixabay.com

Nenechte se zmást romantickými filmy a už vůbec ne facebookovými profily vašich zadaných kamarádek. Realita je většinou úplně jiná. Oni chlapi jsou někdy, a někdy taky dost často, na zabití. A že jste single určitě neznamená, že jste sama, a je to z mnoha důvodů celkem fajn období. Tak třeba:

Být single je levné.

Dárek na Valentýna? To si radši za ušetřené peníze kupte něco pro sebe. Velký nákup, ať je plná lednice a stále navařeno? Vy si můžete koupit pár jogurtů a rozšoupnout se raději v Sephoře. Jo a když už jsme u těch peněz, s chlapem byste se asi nedomluvila, že tento měsíc budete jíst rohlíky, protože ty předražené boty jste prostě musela mít. A vy je nejspíš máte.

Doma jste pánem.

Zadané ženy také často nemají sílu uklidit ten nehorázný nepořádek a nejraději by to nechaly  na zítra, on nikam neuteče. Ale ony nemůžou. Teda můžou, ale než poslouchat ty řeči, to se raději zvednou a řádně naklidí, aby byly ty správné ženušky. Vy ne, vy si napustíte vanu, pustíte  hezký film, dočtete rozečtenou knihu, otevřete víno – nebo klidně všechno dohromady a uklidíte, až vy budete chtít. Jo a té vody si do vany napusťte kolik chcete.

Když chcete, tak jdete.

Jestliže jste single,  není problém jít s kamarádkou na víno, pařit až do rána, spát celý den, protože jste šla na skleničku a pak pařila až do rána, nikdo z toho vědu dělat nebude. A jestli se vedle vás probudil pohledný barman, je to také jen vaše věc.

Sex.

Můžete si užívat, kdy vy chcete a s kým chcete. A ta největší výhoda? Nemusíte, když nechcete.

Vše je dovoleno.

Nechce se vám dnes vařit? No a co, rohlík s máslem je taky jídlo. Chce se vám flirtovat s barmanem? Vy můžete. Chce se vám spát v pyžamu s medvídkem?  Chce se vám si dnes vzít na party velký výstřih? Chce se vám dát si na sociální síť praštěnou fotku s kamarádkama?  Vše je dovoleno.

Možná mělo na začátku článku stát upozornění, aby to zadané dámy vůbec nečetly, protože být single je občas bezva.

 

 

 

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top