Láska a vztahy

Čím potěšit partnera? Tipy na originální dárky

adrenalinové dárky
pixabay.com

Blíží se svátek nebo narozeniny vašeho partnera a vy stále vymýšlíte vhodný dárek? Podívejte se na naše originální tipy a ihned budete mít o starost méně. Začneme situací, kdy může být váš partner fanouškem fotbalu. Pokud je tomu skutečně tak, jeví se jako celkem originální a unikátní dárek lístky na zápasy Ligy mistrů. Je to unikátní možnost, jak může na vlastní oči vidět ty nejlepší kluby v akci. Pokud se ve fotbalu příliš neorientujete, připomeňme, že mezi ty nejlepší dnes můžeme zařadit třeba tyto:

  • Real Madrid
  • FC Barcelona
  • Bayern Mnichov

Co takhle adrenalinový zážitek?

Druhou kategorií dárků, na které rozhodně nesmíme zapomínat, jsou adrenalinové zážitky. Pokud budeme konkrétnější, je možností více než dost. Do této kategorie se řadí třeba stále populární bungee jumping, nebo i seskok padákem. Stejně tak mu však můžete dopřát třeba i jízdu v některém z populárních supersportů, což je zaručeně dárek, který potěší každého milovníka rychlých aut. Ze segmentu adrenalinových dárků toho však můžete vybrat více než dost a logicky záleží hlavně na tom, co má ten váš rád, nebo o čem sní. Do této kategorie se řadí třeba i různé jízdy vojenskou technikou, nebo lety letadlem či vrtulníkem.

Zaměřte se na jeho koníčky a zájmy

Ty jsou osvědčenou klasikou a dá se říci, že i volbou, která vás rozhodně nezklame. Mnoho mužů aktivně sportuje, což znamená, že mu můžete pořídit nějakou cvičební pomůcku, nebo technologickou novinku ze segmentu různých měřičů tepu a jiných chytrých náramků. Stejně tak je mnoho mužů i domácím kutilem. V takovém případě nemůžete šlápnout vedle, když mu koupíte něco do dílny. Buď si nechte poradit ve specializovaném obchodě, nebo můžete zvolit dárkový poukaz. Osvědčená možnost, kdy darujete něco spojené s určitým tématem, ale váš partner si bude moci sám konkrétně vybrat, co bude chtít a co se mu bude hodit nejvíce.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top