Rodina

Co s sebou, když jdete s dětmi k vodě?

zdroj: pixabay.com


Poslední dny jsou opravdu horké, počasí nám ukazuje, že se dokáže pěkně rozpálit a teploty tak přes den jen málokdy klesnou pod třicítku. V takových dnech, kdy je již v dopoledních hodinách doma k nevydržení a nepříjemné dusno, není nic lepšího, nežli společně s dětmi vyrazit k vodě. Co všechno byste měli vzít s sebou? Poradíme!

Plavky, rukávky, kruh

Pokud berete děti k vodě a je úplně jedno, jestli na veřejné koupaliště nebo třeba někam k rybníku, plavky jsou základ. Pakliže děti ještě neumí jistě plavat, nesmí vám chybět rukávky nebo kruh, podle toho, co mají děti rády. Úplně nejmenším můžete klidně vzít obojí, vy i dítě se pak ve vodě budete cítit jistější.

Deka, krém na opalování, klobouk

Celý den strávit ve vodě by bylo sice fajn, ale taky někdy musíte z vody ven, aby dítka neměla za chvíli rty fialové a zmrzlé. Proto s sebou vezměte deku, na kterou se posadíte, nezapomeňte na ručníky, do kterých se zabalíte, dětem můžete vzít ručníková ponča. Než půjdete do vody, měli byste sebe a děti namazat opalovacím krémem, proti úžehu či úpalu ratolesti ochrání klobouk nebo kšiltovka.

Náhradní oblečení, spodní prádlo

Mnoho rodičů děti již doma obléká do plavek, aby se pak u vody nemuseli zdržovat jejich převlékáním. V takovém případě je ale potřeba vzít dětem spodní prádlo, které si obléknou, až se vydáte na cestu domů. Myslete i na oblečení, děti milují třeba trička s potiskem, holčičce můžete vzít sukni, chlapečkovi zase kraťasy.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top