Rodina

Přemýšlíte nad dárkem pro sportovně založené prarodiče? Poradíme!

senioři
pixabay.com

Seniory rozhodně nelze házet do jednoho pytle! Zatímco někteří dávají přednost pohodlnému stáří, kdy si rádi posedí nad křížovkou nebo sledují oblíbené seriály v televizi, jiní se nevzdávají aktivitního života ani ve vyšším věku. Možná i vy máte prarodiče, kteří i ve svém věku stále sportují, samozřejmě v rámci svých možností. Jestliže přemýšlíte nad vhodným dárkem, kterým byste sportovně založené prarodiče potěšili, pak čtěte dál – máme pro vás několik tipů!

Walkingové hole

Pokud se vaši prarodiče rádi prochází a poznávají nové stezky i cesty, jsou vhodným tipem na dárek walkingové hole. S těmi je chůze rázem o něco jednodušší a pohodlnější, babičku s dědou začnou společné výlety za poznáním daleko více bavit. Vybírat můžete nejen podle designu, ale i značky nebo ceny.

Elektrokolo

Jestliže se na to vaši prarodiče ještě cítí, můžete jim pořídit elektrokolo. Elektrokola jsou úžasná v tom, že usnadňují jízdu a v případě potřeby pomohou s náročnějším terénem. I v tomto případě je výběr opravdu pestrý, existuje několik druhů elektrokol, liší se kapacitou baterie i délkou dojezdu. Určitě si v rozmanitém sortimentu dokážete vybrat.

Rotoped

Ani jízda na rotopedu nemusí být pro seniory kdovíjak náročná. Výhodou je, že v tomto případě nemusí nikam chodit, mohou si rotoped postavit doma před televizi a během lehkého sportování sledovat oblíbené filmy, seriály a pořady v televizi. Nemusí se nijak přepínat, zkrátka si nastaví své tempo, které je nebude omezovat.

Vybavení na badminton

Vhodným sportem pro prarodiče může být i badminton. Tento sport není na provedení nijak náročný, není zde potřeba učit se složitým technikám a ke hře postačí kvalitní pálky a košíčky. Uvidíte, že i tato aktivita prarodiče nadchne.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top