Zdravi a sport

Dá se kouřit, aniž byste si likvidovali zdraví? Opravdu ano!

pixabay.com

Už jsme si mohli ve světě všimnout toho, že se klasičtí kuřáci pomalu upozaďují ve společnosti ve všech různých místech. Mají mnohem větší problém si zapálit na veřejném prostranství, stejně tak nemohou kouřit ve většině prostorů a firem.

Jenže doba, kdy jedinou možností, jak si zakouřit byl tabák, je konečně pryč. Dnes již máme mnohem lepší možností, které mají celou řadu podstatných výhod A jaká, že je jedna z těch největších? Je to zdravé kouření, které nám elektronické cigarety dávají.

Zdravotní problém tabákových výrobků

Pokud bychom chtěli objevit zdravotní problém tabákových výrobků, tak rozhodně nepůjdeme daleko. V moment, kdy se tabák pálí žárem vzniká i celá řada vedlejších látek. Tou nejhorší, která přitom vzniká je dehet. Látka, která se chytá na porézní povrchy, látky, vousy, vlasy či prsty. To ona je důvodem, proč jsou kuřáci typicky „cítit“. Jenže také je důvodem, proč je kouření nebezpečné. Dehet se totiž usazuje v plicích, kde komplikuje jejich funkci a víceméně se jej nedá zbavit.

Jak tento problém řeší elektronické cigarety?

V tomto ohledu si dokáží s hlavním problémem výborně poradit elektronické cigarety. Nenajdete tady totiž žádné části, kde by se pálilo ohněm. Hlavní součástí elektronické cigarety je nádobka na tekutou emulzi a baterie s výhřevným tělesem.

Baterie zásobuje celou cigaretu dostatkem elektrické energie. Následně se tak zahřívá topné tělísko, které je ponořené ve vodní emulzi. Ta se velice rychle uvolňuje a kuřák ji nasává v podobě aerosolu. Není zde žádný dehet, ani vedlejší produkt pálení jako u klasických cigaret. Vedle toho je dokonce možnost obohatit základní emulzi o nové prvky, jako jsou různé vůně nebo dokonce i celé příchuti. Nakonec tak mohou být vašemu okolí i příjemné.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top