Cestování

Další sportovní SUV pro rodinné využití? Toyota Camri útočí na evropský trh ve velkém stylu!

www.pixabay.com

V rámci vozů SUV je konkurence opravdu obrovská. Nejen výrobci z Japonska nebo Koreji, ale i celá řada evropských výrobců se snaží o neustálou produkci vozů SUV se specializací na široké využití jako rodinné vozy. Toyota Camri je jedním z prvních zástupců takových SUV. Společnost přitom může těžit ze zkušeností z velkých vozidel jako Toyota Land Cruiser.

Na oko vytříbený exteriér s funkčními nedostatky

Jakmile se podíváte na Camri, tak vás hned napadne že se jedná o auto se silným sportovním duchem. To se vám také částečně i splní, protože dokáže Camri i přes své úctyhodné rozměry nabídnout až překvapivou manévrovatelnost. Jenže tímto dojmem pozitivní o exteriéru Toyoty Camri bohužel musíme končit. 

Sice je opravdu efektivní a sportovní na první pohled, jenže technické nedostatky tady jsou v některých ohledech opravdu velké. Toyota při modelování exteriéru Camri trošku hodila za hlavu aerodynamiku a vůz tak má dost energetických ztrát. Problémem který ale pocítíte mohou být LED světlomety, které by mohly být trochu lépe nastaveny.

Za hodně peněz i hodně muziky

Pokud se podíváme na ceny, tak se skladové vozy Toyota Camri prodávají v cenách okolo 1 300 000 korun. V bazaru pochopitelně pořídíme o něco levněji, ale rozdíly zde nejsou tak velké, aby se vyplatilo kupovat ojetinu.

Za tyto peníze ale získáte poměrně dost příjemně zařízené SUV se skvělými jízdními vlastnostmi, které oceníte nejen pro dlouhé pracovní cesty, ale i pro velké rodinné výlety. Pohodlnou jízdu vám udělá ještě příjemnější také jízdní vybavení vozidla, které má pochopitelně moderní automatickou převodovku a motor s výkonem krásných 225 kW. Na drobné nedostatky Toyoty Camri určitě zapomenete, protože jeho jízdní a interiérové klady vysoce převyšují.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top