Lifestyle

Blíží se konec koronavirové krize. Víte, jaký bude mít finální dopad na realitní trh?

pixabay.com

Korona virová krize se snad konečně blíží ke svému dlouho a toužebně vyhlíženému konci. Nemoc, která dokázala ochromit společenský život i obchod ve většině civilizovaného světa dokázala mimo mnoha obětí na životech také vygenerovat mnohé ztráty na majetku a financích. Realitní trh je přitom jeden z těch druhů podnikání, které jsou všemi podobnými událostmi ovlivněny. Jak to ke konci krize vypadá s ovlivněním ceny pronájmů a prodejů nemovitostí?

Realitní trh překvapivě vzrostl díky investicím

Pro mnohé možná bude překvapením, že i v obtížné době finanční nejistoty se reality zmítali neustálými investicemi. Jak je to vlastně možné? Princip je jednoduchý. V podobných dobách je dost nestabilní umístění úspor pouze v jakékoliv měně. Ta může kvůli obchodním i životním krizím rychle stoupat a klesat. Mnozí se tak rozhodli k investicím v podobě jedné z neustále vzrůstajících tržních hodnot – v oboru nemovitostí.

Mnohé nemovitosti, které tak do nynějška čekali na svoje odkoupení najednou nacházeli rovnou desítky zájemců a trh s realitami dostal nový finanční impuls ke svému rozvoji. Naštěstí pro běžné nájemníky to nemá žádný negativní vliv. Růst cen nájmů sice pokračuje ruku v ruce s inflací měny, ale není v něm jakkoliv odráženo hromadné nakupování.

Správa činžovních domů jednou z oblíbených služeb

Se zvýšeným počtem investorů a developerů je pochopitelně potřeba také zvýšit jejich jistoty v dané investice. Prostředkem k takovým jistotám může být právě služba správa činžovních domů, která je určena nejen pro ně, ale i standardní vlastníky nemovitostí nebo bytová družstva. Princip služby spočívá v kompletní asistenci péče o danou nemovitost a to včetně její údržby, obsazení a péče o místní ubytované klienty. Jedná se o komplexní službu, která investorům šetří spoustu starostí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top