Móda a trendy

Dámské šperky podle barvy? Naučte se dát dokonale korektní dárek v každý moment!

pexels.com

Koupě dámského šperku nemusí být vždy jednoduchá. Mnohdy může být pomyslným problémem například dáma s vybraným vkusem, nebo také fakt, že zkrátka šperky spousta mužů neumí vybrat s naprostou jistotou, pokud jim sama obdarovaná nekývne na správný výběr.

Mezi tím vším je potom další spousta věcí, jako je například oblíbený cenný kov, nebo oblíbené drahokamy a komponenty, které se ve špercích běžně ukazují. Často se ale zapomíná na jednu velice důležitou věc. Tou důležitou věcí je fakt, že se u výběru dárků lidé nesmí řídit pouze tím, co by se mohlo líbit, ale mnohdy je i žádoucí dodržovat společenské zvyky. A právě barva je věcí, kterou společenské zvyky respektují ze všeho nejvíc.

Rudá se hodí pouze pro zamilované páry

Pokud chcete dát například rudý šperk a potřebujete aby byl společensky přijatelný, narazíte na spoustu tabu. Červená je totiž všeobecně vymezená pro zamilované páry. Má symbolizovat vášeň, která ve vztahu vzniká. Dámské šperky s rudou barvou tak rozhodně nejsou společensky vhodným dárkem například pro matky nebo symbolické obdarování. Pro vaši partnerku jsou ale přesně tím, co by gentleman koupit měl.

Růžová pro zamilované a milované

Pokud se přesuneme o něco dál od vášně, dostáváme se k růžové barvě. Růžové komponenty jsou ve špercích poměrně dost časté, takže můžete počítat s tím, že je jejich výběr obrovský. Jsou zároveň mnohem korektnější, než je tomu u klasických rudých šperků. Značí zamilování a celkově to, že někoho máte opravdu rádi.

Neutrální žluté a čiré komponenty

Pokud se ale chcete udržet čistě v neutrálních mezích, tak jsou pro vás nejlepší možností čiré a žluté komponenty. Je jich opravdu velký výběr, působí nádherně ve spojení s drahými kovy a společensky jsou dokonale přijatelné pro jakékoliv obdarování.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top