Móda a trendy

Pomalu se blíží plesová sezona. Máte už představu jakými šperky dozdobíte své šaty?

unsplash.com

Plesová sezona je skoro za rohem a tak přichází správný čas na dokončení všech příprav pro ženy a dívky, které se tak moc těší na tuto skvělou, ale krátkou část roku. Všeobecně se věří, že bude letošní plesová sezona opravdový hit s vysokou návštěvní už jen kvůli tomu, že minulé sezony byly negativně ovlivněny koronavirem, nebo se dokonce vůbec nekonaly.

Dokonalé šaty jsou zde naprostý základ, ale máte již vybráno jakými doplňky a šperky je doladíte? Je to totiž mnohem důležitější, než by se mohlo na prvním pohled kdekomu zdát!

Jaké plesové šaty budou letošním hitem?

Celkově se posledních roky přestalo hrát na oblíbené barvy pro konkrétní sezonu, ale mnohem více se tlačí na vyzývavější střihy. Zatím co před řadou let byly ještě typické princeznovské šatičky poměrně oblíbené a časté, tak dnes už velké rozevláté sukně a korzet s odkrytými rameny tolik nezaujmout. Rozhodně nikoho neurazí, ale mainstream již dávno nejsou.

Naopak odvážnější a upnutější střihy zvýrazňující postavu, jsou naprostou samozřejmostí. Používá se mnohem více hedvábných látek, které s lesklým dojmem dokonale rýsují postavu a mnohé titěrnější střihy dodávají hlavně slečnám a mladým ženám eleganci a vášeň.

Správně zvolené dámské šperky? Vždycky podle šatů!

Jediné co je asi pro všechno stejné je fakt, že se na plesy nosí celkově jemné a lehké šperky. Jemné řetízky, náramky a dámské šperky jako malé blyštivé komponenty korespondují s celým outfitem a mimo jiné také zjemňují rysy ženské postavy.

Výběr konkrétního druhu šperku se potom odráží od toho, jaké šaty zvolíte. Jakmile volíte černé, tak stříbrno i zlato bude ladit dokonale. Zlato s rudými komponenty si potom nejlépe sedí s veselejšími barvami nebo přímo rudou a pokud toužíte po stříbrných špercích a čirých kamenech, nejspíše budou nejdokonalejší s královsky modrými či světlými šaty.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top