Móda a trendy

Dámské tenisky vám nabídnou dokonalý komfort pro jakkoliv dlouhé nošení

pexels.com

Dámská obuv je v mnoha ohledech specifická. Tím nejvíce specifickým ohledem je fakt, že se v ní kolikrát mezi sebou přou dvě věci. Na jedné straně by dámy rády nosily obuv, která je maximálně pohodlná a zároveň by si přáli vypadat neustále elegantně a sexy.

Jenže tyto dvě vlastnosti se ve svém jádře lehce popírají a proto se těžko dávají dohromady. Jakou obuv ale zvolit v moment, kdy dostává maximální přednost co největší pohodlí při nošení obuvi? Jednou z nejlepších možností jsou dámské tenisky, které vám nabídnou pohodlí jak na dlouhé, tak i krátké nošení.

Příjemný a vzdušný svršek boty

Dámské tenisky můžete zakoupit i v kožených verzích, ale mnohem častěji se nosí obyčejné plátěné tenisky. Bota jako takové není dělaná na sportovní využití, takže je svršek jemný a méně odolný. To vám ale dává na druhou stranu spoustu zásadních výhod.

Jednou z nich je fakt, že je vzdušný svršek velice příjemný. Není z příliš pevného materiálu a dokáže tak pevně, ale zároveň citlivě obejmout nohu podle potřeby. Druhou výhodou je pak to, že lehký materiál jednoduše větrá a dokáže tak udržet nohu v dokonalém pohodlí kdykoliv, kdy si ji budete přát vzít.

Kompletace s outfitem? Jednoduše bezproblémová!

Co ale kompletace se zbytkem outfitu? V tomto ohledu vám opět dámské tenisky dokáží ušetřit spoustu starostí a času před zrcadlem. Dokonale totiž sednou ke všem druhům nejčastěji nošených kalhot. Ať už zvolíte standardní plátěné kalhoty, nebo půjdete do džínový výrobků, nabídnou vám dámské tenisky výbornou kombinaci.

Zapomínat se nesmí ani na fakt, že jsou tenisky vyráběny z jednoduché látky. To designerům dává možnost si hrát s barvami a vzory a vymyslet tak opravdu originální obuv, která vás v žádném případě nebude nudit a nabídne naopak dostatek nápaditosti!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top