Domov

Darujte si k Vánocům novou koupelnu

moderní koupelna
pixabay.com

Zvelebujete si své obydlí a rádi byste si udělali pod stromeček radost něčím jedinečným? Co takhle dát zcela nový nádech své staré koupelně. Společně se teď podíváme na poslední trendy v koupelnách roku 2017 a tím se vás pokusíme inspirovat.

Neustálý vývoj

Tak jako se vyvíjejí technologie, architektura, tak se vyvíjí i koupelny. Setkat se můžeme se změnami v použitých materiálech, doplňcích, typech nábytku nebo barvách. Zároveň je koupelna multifunkčním prostorem, ve kterém se nevykonává pouze nutná hygiena, ale jde o místo, které zajistí potřebný relax tělu i duši po celém náročném dni.

Přírodní styl vyhrává

Moderními koupelnami se nesou neutrální přírodní barvy. Mezi ty úplně hlavní patří klasicky bílá a černá, ale také šedá, béžová a hnědá. Trendem byly i v roce 2016 a není se čemu divit, že se nesou koupelnami i nadále. Tyto barvy jsou velmi příjemné a zároveň praktické. Zároveň můžete tyto barvy kombinovat navzájem mezi sebou a můžete si být jistí, že výsledek bude pokaždé stát za to.

Vsaďte na kontrast

Aby vaše koupelna působila šmrncovně a nebyla pouze jednotvárná, vsaďte na kontrast. Ať už tedy samotných barev, ale i materiálů. Velmi zajímavě vypadá použití kovových prvků nebo dekorací. Zároveň se můžete zcela běžně setkat s lesklými a matnými povrchy, jejichž kontrast stojí za to.

Jedinečné umyvadlové mísy

Absolutní špičkou v koupelnovém vybavení představují umyvadlové mísy. Splňují veškeré požadavky, které musí umyvadla splňovat, navíc však představují nadčasový koupelnový doplněk, který dodá šmrnc většímu i menšímu prostoru.

Doplňky jsou více, než myslíte

Pokud nemáte momentálně možnost obléci celou vaši koupelnu do nového kabátu, věnujte svou pozornost detailům. Každý doplněk, světlo, zrcadlo i stínící technika dotváří celý interiér.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top