Domov

Darujte svému muži adaptér k autorádiu

pixabay.com

Za tři dny tady máme Vánoce a vy ještě pořád nemáte dárek pro svého muže, ale i třeba syna, otce nebo švagra? Moc dobře víme, jak náročné to je těm našim mužům pořídit něco, co by jim udělalo skutečnou radost a jen tak to nešoupli do skříně nebo do garáže mezi kupu dalších věcí. Proto však přicházíme s dalším velmi zajímavým tipem, kterým jsou adaptéry k autorádiím.

Co to je?

Teď jsme vás možná trochu rozhodili. Ale neboj, hned vysvětlíme. Adaptéry k autorádiím jsou takové menší přístroje, které se velmi jednoduše připojují k rádiu v autě. Díky nim se tak rádio vylepší hned o několik funkcí. Vždycky si váš muž stěžoval, že nemůže v autě poslouchat tu hudbu, kterou by chtěl? Teď už bude moct. Díky adaptérům si totiž snadno připojí USB flashku nebo SD kartu, ze které si bude moct přehrávat písničky dle libosti. Zároveň může však využít další vychytané funkce, kterou je handsfree. O ano, už mu nebudete muset hubovat za to, že volá za volantem.

Jak správně vybrat?

Ten pravý vyberete velmi jednoduše a to podle značky autorádia. Pokud má váš muž Octávku, najdete si jednoduše adaptéry, které jsou kompatibilní s autorádii značky Škoda. Nemusíte se bát, je z čeho vybírat a to od značek Acura, Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford až po Volkswagen a mnoho dalších značek.

Kde ho pořídit?

Zcela nejjednodušší bude, když se obrátíte na jeden z e-shopů, které tyto adaptéry nabízejí. Budete to mít lepší, než kdybyste začala objíždět prodejny a zjišťovala, zda právě ten typ, co vy potřebujete, mají. Nemusíte se bát, v e-shopech velmi jednoduše zjistíte, zda adaptér k autorádiu kompatibilní s typem rádia vaše muže. A je to. A uvidíte, že tento dárek pod stromečkem rozhodně nezklame.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top