Zdravi a sport

Desprese, úzkosti a nespavost? STOP!

Ať už se živíte rukama a dennodenně Vás v práci čeká těžká dřina, nebo jste špičkový manažer, který zná jen notebook, volant a kafe, může Vás trápit ten samý problém. A to, jak už napovídá samotný nadpis, nespavost spojená s úzkostmi nebo depresemi. Příčiny mohou být různé. Může to být narušená rodinná pohoda, nenadálé zdravotní problémy někoho z Vašich blízkých, nebo právě Vaše práce. V té stráví průměrný člověk třetinu svého života. Stejně velké množství času by měl takovýto průměrný člověk strávit i spánkem. Zdravým spánkem. Vás se to netýká?

Naklepejte peřinu!

Pokud v noci trpíte poruchami spánku nebo nespavostí, ve většině případů pak spojenou s úzkostmi nebo s depresemi, nejste jediní. Mnoho mužů, nezávisle na věku, trpí stejnými potížemi. Přitom je řešení velice snadné. Jednak musíte začít aktivně řešit příčiny poruch spánku, či svých strachů a za druhé můžete využít pomoci v podobě účinných pilulek, nebo sirupů. Léky na spaní a doplňky stravy na nespavost jsou většinou na přírodní, bylinné bázi. Nejvíce se využívá meduňka, třezalka, nebo chmel a to pro své blahodárné účinky na lidskou psychiku a tělo vůbec. Před ulehnutím do postele si tedy vyčistěte hlavu, starosti a chmury nechte za dveřmi ložnice, důkladně vyvětrejte a uléhejte do peřin s pocitem štěstí a spokojenosti z celého uplynulého dne.

Pokud radost nepomáhá

Je důležité se se svými starostmi svěřit. A to ať už partnerce, nejlepšímu kamarádovi nebo odborníkovi. Další názor a pochopení Vám zajisté udělají dobře, i když si to zpočátku možná nemyslíte. Pokud pak své obtíže se spánkem nechcete rozebírat přímo se svým lékařem, obraťte se třeba na odborníky, kteří Vám dokáží pomoci i online, nezapomeňte ale volbu zkonzultovat se svým lékařem, či lékárníkem.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top