Zdravi a sport

Jak na nespavost?

Pokud trpíte nespavostí nebo poruchami spánku, nezoufejte. Rozhodně totiž nejste sami a především vše se dá řešit. A to vcelku jednoduše! Ale aby se potíže daly začít řešit, je nejprve třeba si říct, jaké potíže Vás vlastně trápí. Většina příčin nespavosti a poruch spánku plyne z celodenního shonu, špatných stravovacích návyků a především ze stresu. Pokud navíc trpíte třeba chronickým strachem, či depresemi a úzkostmi, problém je na světě. A to ne zrovna malý. Klasické volně prodejné doplňky stravy, často zaměňované s léky na spaní Vám mohou napomoci problém se spánkem vyřešit. Zmírní také již zmíněné úzkosti, uklidní Vaše nervy. Ale abyste znovu večer ulehli do příjemných peřin a vzbudili se až ráno, když zazvoní budík a je čas vstávat, je to ještě dlouhá cesta.

Řeště své neduhy!

Psychika je mocná, jak už bylo nesčetněkrát řečeno. Začněte tedy u ní. Vyřešte vše, co Vás trápí, a choďte do ložnice s čistou hlavou. Práci nechte taktéž za dveřmi. Není totiž nic horšího, než ulehnout do postele a spustit ten nekonečný kolotoč, co je ještě třeba udělat a kdy. To si nechte na ráno. Stejně tak zapomeňte na kouzelné slůvko KDYBY, který samovolně spouští další kolotoč myšlenek. Účinná prevence nespavosti je prakticky velmi snadná – mějte vyřešené vše, co potřeba vyřešené mít. A to jak materiálně, tak co se týká mezilidských vztahů. V tom Vám totiž nikdo a nic nepomůže. Ani již zmíněné léky na spaní.

Poraďte se!

Neriskujte, pokud se přece jen chcete uchýlit k vyzkoušení léčebných pilulek, poraďte se s odborníky. Každému bude také vyhovovat jiný medikament, to vše je třeba řádně zvážit a právě proto tu jsou zkušení lékárníci, kteří s Vámi zkonzultují Vaše potíže a doporučí vhodný přípravek.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top