Komerční sdělení

Domácí čištění šperků, co je nejšetrnější metodou?

unsplash.com

Každá žena má ráda svoje šperky, jenže součástí soužití se šperky je zároveň také jejich neustálé čištění a kvalitní údržba. Bez ní to zkrátka nejde. A právě proto se většina žen ve snaže o to ušetřit dostává k tomu, že začne čistit šperky doma.

Na tom rozhodně není nic špatného, jenže je potřeba dodržet některé postupy. Jinak hrozí, že šperkům více uškodíte, než byste jim mohli prospět. Ostatně o tom se přesvědčíme v rámci dnešního článku.

Čištění pomocí speciálních ubrousků

Na šperky se prodávají speciální ubrousky, které v sobě většinou mívají jemňounké stříbrné vlákno. Ubrousky jsou protibakteriální a také podporují celou řadu další čistících procesů. Výsledkem je, že by se potom neměly na špercích tvořit obávané povlaky bílé a šedé barvy, které později mohou dlouhodobě za černání šperků.

Jenže jedná se stále jenom o prevenci, kterou bychom měli dělat pravidelně. Na šperky z lidského těla pravidelně přenášíme poměrně hodně lidského potu a mastnoty, což může právě za podobné usazování škodlivých látek.

Nejdokonalejší čištění dostupné i v domácnosti

Pokud chcete ale používat i doma to nejdokonalejší čištění, které můžete v současnosti najít, tak bychom vám doporučili používat ultrazvukové čističky. Jedná se o velice šikovná zařízení, která si získala opravdu velkou oblibu nejen v domácnostech, ale také u profesionálních šperkařů a v mnoha podobných odvětvích.

Základem pro efektivitu a kvalitu ultrazvukových čističek je především to, že jsou velice šetrné k materiálům. Nepoužívají se tady žádné mechanické způsoby čištění, jediné, co je zde použité, jsou aktivní chemické látky, které nám umožňují efektivní čištění s vysokou bezpečností. Potěší vás zajisté i cena ultrazvukových čističek, protože ty nejlevnější lze sehnat už jen za pár tisíc korun.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top