Cestování

Hledáte drobný vůz, který se bude v městě cítit jako doma? Vyzkoušejte Fiat Panda!

www.pixabay.com

Kategorie městských vozů je v posledních letech stále častěji vyhledávaná. Snoubí v sobě totiž drobné rozměry, šikovnost a poměrně slušný výkon. Vše, co ve městě potřebujete. Na trhu se ale objevují i takové vozy, které jsou do města doslova jako dělané. A jedním z nich je také poměrně mladý model Fiat Panda. Pojďme se společně podívat na to, co vám tento vůz dokáže nabídnout.

Hybridní pohon, který dovede překvapit

Ano, přesně tak. Fiat Panda se už řadí do kategorie moderních vozů, které nabízejí hybridní pohon. Na start a první chvíle jízdy se používá klasický palivový motor, ale potom automaticky přechází do aktivity elektromotor. U těch je všeobecně známo, že výkonností jsou pozadu oproti klasickým palivovým motorům. 

U Fiat Panda ale budete příjemně překvapení. Mohou za to především malé rozměry vozidla, se kterými se vůz pochopitelně může pyšnit i nízkou váhou. Díky tomu dokáže i na elektropohon předvést příjemnou akceleraci a ovladatelnost ve městě je zkrátka jedna radost.

Vhodné pro začátečníky a jemné ježdění

Rozhodně se ale nedá říct, že by se Fiat Panda řadil do kategorie vozů, které jsou jednoduše všestranné. I tak jsou ale skladové vozy Fiat Panda opravdu velkým hitem. Tento vůz je rozhodně ideální pro nováčky, a pro ty, kteří nemají rádi manipulaci a řízení velkých vozidel. Se svými opravdu drobnými rozměry se nemusíte bát, že byste nenašli parkovací místo. Stejně tak se budete cítit dobře i ve frontách a při projíždění mezi pruhy. 

Drobnou nevýhodou může být jen fakt, že se jedná o vůz, který dokázal pocítit úsporu místa i na zadních sedačkách a nákladovém prostoru. Rozhodně počítejte s tím, že celá rodina bude mít problém se cítit v autě pohodlně, a také dovolená nebo velké nákupy nepřipadají v úvahu. Na rychlé převážení dětí je ale naopak Fiat Panda doslova jako dělaný.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top