Domov

Dopřejte psím miláčkům kvalitní krmivo

Krmivo pro psy
pixabay.com

Výživa psa by se neměla v žádném případě podceňovat, ať už jde o jakékoliv plemeno.A to již od útlého věku, protože právě štěňata potřebují pro svůj růst kvalitní a dostatečně výživnou stravu, jež se promítá do jejich celkového vzhledu, stavby těla, srsti a ostatní oblastí.

Rozhodnete-li se dopřát svému čtyřnohému mazlíčkovi jen to nejlepší, bude klíčová pravděpodobně volba konkrétního výrobce. Mezi špičkové a prémiové produkty patří rozhodně krmivo pro psy MARP, na němž si smlsnou nejenom štěňata, ale také dospělí psi.

Vybíráme krmivo pro psy MARP

Produktová nabídka této značky je bezpochyby pestrá. Důležité je tedy zvolit produkt, jenž je pro vašeho psa nejlepší. K tomu se dopracujete na základě nejrůznějších kritérií.

  • Podle věku psa – štěňata, junioři, dospělí, senioři
  • Podle velikosti psa – plemena do 10 Kg, do 30 Kg a nad 30 Kg
  • Podle aktivity psa
  • Podle ostatních potřeb

Krmivo pro psy MARP je vyráběno i se zaměřením na atypické skupiny domácích miláčků. Pochutnat si mohou například citliví psi, březí a kojící feny, psi s alergií nebo psi s nechutenstvím.

Dbejte na obsahovou stránku krmiva

Padne-li vám do oka právě značka MARP, máte záruku, že pes dostane kompletní složení živin, vitamínů, minerálů a naopak bude ochuzen o nepříjemné a těžko stravitelné obilniny. Velký důraz je kladen především na vysokou chutnost krmiva pro psy. Zvolené receptury dodávají lesk srsti, pevnost kloubům a pozitivně působí na trávicí trakt.

Krmivo pro psy MARP, to jsou osvědčené přírodní receptury, bylinky pro podporu imunitního systému a jedno-proteinové receptury.

Vyzkoušejte z přemíry výrobců právě značku MARP, v jejímž případě rozhodně nešlápnete vedle a váš pes si bude pochutnávat stejně, jako vy na dobrém obědě. Krmte čtyřnohého člena rodiny s patřičnou láskou.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top