Móda a trendy

Elegantní a sexy za všech příležitostí, znáte oblíbené zimní outfity?

pixabay.com


Zima je období, které má nepříjemnou schopnost eliminovat většinu svůdných a oblíbených outfitů, které dámy po většinu roku nosí. Navíc je mnohem složitější se obléct tak, abyste byli v naprostém pohodlí a zároveň bezpečí před zimou a větrem.

Dlouhé kabáty jsou v kurzu

Velice oblíbeným svrškem pro zimní nošení jsou dlouhé kabáty. Mají spoustu výtečných vlastností, které každá dáma i slečna dokáže ocenit. V první řadě jsou díky svojí délce vhodné do zimního počasí, kdy nehrozí například odkrytí citlivých míst na bedrech a prochlazení. Navíc jsou dělány často z materiálů, které mohou být těžší, ale na druhou stranu vás stabilně udrží v teple. Díky svému volnému střihu a délce jsou navíc mnohem pohodlnější než kterákoliv běžná zimní bunda končící v oblasti pasu. O vizuální stránce se snad ani nemá cenu zmiňovat, vypadají zkrátka výtečně!

Velice oblíbené jsou v zimě dámské kozačky

Obuv je další součástí outfitu, která v zimě musí dojít změn. A možná i dokonce mnohem víc, než jakákoliv jiná část. Mimo pohodlí je podstatné volit zimní obuv i kvůli bezpečí na mokrém a ledovém povrchu. Oblíbenými zimními modely je například kotníková obuv, ale také standardní dámské kozačky neztrácejí nic na své popularitě. Oproti klasickým kotníkovým botám mají tu výhodu, že dokáží zahřát a udržet v pohodlí nohy téměř až ke kolenům, kam nám sahá dlouhý zimní kabát. Vypadají navíc vyzývavě a zároveň skromně při každé příležitosti.

Zimní doplňky a oblíbené sety

Zimní doplňky jsou pak součástí, která snad nikdy nemůže chybět. Různé módní značky nabízejí celé sady doplňků, které by pro většinu dam měly být naprosto jasnou volbou. Proč? Set je barevně totožný a pohromadě vypadá dobře. Při správném spojení s barvou ostatních částí oblečení se navíc jedná doslova o sázku na jistou kartu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top