Móda a trendy

Neortodoxní, ale stále populární. Nebojte se experimentovat s materiály ve špercích!

pixabay.com

Šperky jsou stále žhavé téma k diskuzi už po tisíciletí lidské historie. Ženy i muži všech věkových a společenských vrstev berou šperk jako skvělou ozdobu a zviditelnění charakteru jedince. Dříve extravagantní šperky dnes nahrazují spíše zaběhlé modely. Nebojte se ale experimentovat tam, kde je velký prostor.

Materiály ve špercích už dávno nejsou jen o drahých kovech

Stále největší mainstream ve špercích zůstávají drahé kovy. Není se čemu divit, protože jen málokterý materiál s výjimkou drahokamů dokáže nabídnout tak estetický zážitek, jako právě cenné kovy. Zlato a stříbro jsou v tomto ohledu naprostými přeborníky, ale i v případě že se ohlížíme po finanční stránce a sáhneme po chirurgické oceli nemusíme mít obavy, že by se cenová úspora nepříjemně promítla na konečném výsledku.

Co ale jiné zajímavé materiály. Můžeme se podívat většinou po oblasti takzvaných rustikálních materiálů, kdy se do celkového výsledku promítají opravdu přírodní materiály s minimální úpravou. Především u mužské populace se pak bavíme o takových materiálech jako je kvalitní tmavá kůže nebo lakované dřevěné komponenty. Slečny pak dávají mnohem větší přednost komponentům z křehčích materiálů jako bílé dřevo, nebo stále častěji oblíbená perleť.

Pánské náramky na ruku meze nekladou

Jedním ze šperků, které obsahují všechny zmíněné materiály mohou být například pánské náramky na ruku. Málokterá sorta šperků totiž v sobě skrývá až tak velké množství unikátních možností, jak kombinovat tvary, provedení a materiály, a právě náramky na ruku jsou jedním z nich.

Jak dámy, tak pánové si v tomto ohledu mohou přijít na své a vedle různých úrovní masivnosti na ruce sledovat i kombinace barev a materiálů. Důležité ale stále zůstává hledět na charakter a postavu jedince, který bude náramek nosit.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top