Móda a trendy

Jakou obuv volit na zimní období? Poradíme dámám, které jsou ty nejlepší

pixabay.com

Dámská obuv na zimní období nabízí spoustu zajímavých možností a opravdu téměř nekonečný výběr. Problémem ale letos může být fakt, že je většina obchodů neustále zavřená. Musíme se tak tentokrát spolehnout na internetové obchody a s tím vám poradíme i my.

Při nákupech online hledejte především velikostní tabulky

Při nákupech na dálku je u obuvi opravdu ošidné především zvolení správné velikosti. S tím nám může pomoci pár věcí. Jednou z těch, které jsou nejjistější, je nákup známé značky. Samozřejmě platí, že ani značka, kterou dobře znáte nemusí mít veškeré modely stejně velké. Jednoduše se pak stane, že různé modely obuvi mají například odlišný profil svršku či jinak tvarovanou podrážku a rázem se jedná o jinou obuv.

Při nakupování se proto snažte vyhledávat velikostní tabulky, které má velká část online obchodů přímo u produktové stránky a případně je může uvádět i výrobce jako takový. Mějte na vědomí, že rozměry uváděné v tabulkách jsou ale často vázány na velikost obuvi a ne nohy.

Oblíbená dámská obuv na zimní období

Pro zimní období většina dam volí mezi dvojicí častých modelů obuvi. Prvním modelem jsou typické dámské kozačky, které volí především dospělí a slečny či dámy, které se často pohybují ve společnosti kvůli škole i práci. Jsou skvělou volbou při spojení s dlouhými kabáty a mohou zároveň dobře ladit jak s outfitem s dlouhými kalhotami, tak také při spojení s různými druhy sukní a šatů.

Pro volnočasové potřeby, nebo pro mladší publikum jsou pak mnohem častější volbou kotníkové boty, které nabízejí o něco větší pohodlí a zároveň ctí spíše sportovnější vzhled. Na venkovní aktivity jsou navíc dobré i kvůli tomu, že dobrá opora v kotníku může ochránit před zraněním například na namrzlém povrchu, který v zimě dnes a denně budeme potkávat.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top