Volný čas

Elektrizovaná osobní péče tam, kde nedávno ještě neexistovala

pixabay.com

Elektronika prostupuje naše životy ve všech ohledech a dostává se i tam, kde bychom ji ještě nedávno nečekali. Jedním z takových oborů je naše osobní péče. A to ne v případě jako péče o vlasy, nebo elektronické holící strojky, ale také intimní a drobná hygiena. Jaké novinky v oblasti osobní péče v posledních letech získaly nejvíc pozornosti?

Stále oblíbenější domácí spotřebiče jsou elektronické kartáčky

Čištění zubů je věc, kterou snad nikdo na světě nemá rád. Je to utrpení, co nikoho nebaví, a tak si lidé pochopitelně hledají způsoby, jak to urychlit, zkrátit nebo prostě zkrátka a jednoduše zrychlit. Jednou z takových metod jsou pochopitelně elektronické kartáčky.

Ty lákají svými reklamami na kvality, které jsou jak jinak, doporučené přímo dentálními odborníky. Mnohdy ale nejde o žádné kecy a doopravdy se můžeme bavit o tom, že elektronické kartáčky mají svoje místo jako domácí spotřebiče, které denně pomáhají s péčí o tělo. Cenově se pohybují v poměrně širokém spektru, a to se pochopitelně odráží i na kvalitě výrobku. Nedá se říct, že byl levné kartáčky neplnily svůj účel nebo mohly být dokonce bezpečné, ale rozhodně byste mohli sázet na větší komfort a účinek u dražších verzí.

Péče o nohy je díky elektronice pohodlnější

Možná více jak péče o zuby, je zanedbávaná u spousty lidí péče o nohy. A je to přitom zásadní chyba, protože to jsou právě nohy, co nás drží celý den na nohou a díky nimž můžeme žít a pracovat bez obtíží. Nestačí pouze umýt a ostříhat nehty. I chodidla si pravidelně zaslouží pečlivější očistu a větší pozornost. S tím nám mohou výrazně pomoct speciální lázně na nohy. Mají spoustu možností od masírování pomocí vroubkovaného povrchu, tak pomocí vibračních vln. Ve spojení s přípravky se pak nohy cítí jako v sedmém nebi.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top