Zdravi a sport

Elektronické cigarety a zdravotní benefity, které vám mohou přinést

Rozhodně se nedá říct, že je kouření jako kouření. Moderní elektronické cigarety totiž dokázaly dostat původní kouření opravdu na míle daleko od toho, které původně všichni znali v podobě tabákových výrobků. Dokonce i mnozí milovníci tabáku časem přešli a dnes si již užívají elektronické cigarety jako ostatní.

Jednou z největších motivací k přechodu přitom pro velkou část lidí mohlo být právě zdraví jako takové. A přesně to je hlavním benefitem, který vám do života elektronické cigarety mohou přinést.

Už žádné těžké spaliny a produkty

Problémem u klasického kouření je vlastně jeho podstata. V podstatě se snažíme vysokým žárem spálit tabák a uvolněný aerosol začerstva vdechujeme do plic. To všechno nám dohromady dává mimo požitku také nepříjemný přísun těžkých prvků v podobě vedlejších spalin.

Nejhorším z nich je pochopitelně dehet, který je opravdovým problémem. moderní elektronické cigarety ale naopak odpařují klasickou vodní směs, díky čemuž vzniká podstatně čistší aerosol bez těžkých spalin. Proto už jenom jejich užívání jako takové dokáže výrazně uklidnit vaše zdraví.

Dostaňte závislost pod kontrolu

U klasických cigaret je problém v tom, že přestat s kouřením znamená velice razantní zásah. Prudké snižování dávek nebo úplné vysazení pak skončí nepříjemnými projevy, a nakonec i vrácením se k původní aktivitě. Jenže vedle toho je tady další možnost, kterou není nic jiného, než zkrátka snižovat dávky dlouhodobě a citlivě.

To dokáží elektronické cigarety díky možnostem dávkování různých náplní, které mají jiný obsah nikotinu, většinou v podobě nikotinové soli. To tak znamená, že můžete citlivě ubírat dávku nikotinu, čímž si na něj můžete velice plynule odvykat. A postupem času tak svoji závislost dostanete plně pod kontrolu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top