Práce a vzdělání

Firmy stále hledají řemeslníky

zdroj: pixabay.com

Hledání kvalitního řemeslníka se pro zaměstnavatele stává rok od roku stále větší kupkou sena. A ta pomyslná jehla je přitom stále menší a menší. Toto připodobnění přitom až moc připomíná současný vývoj pracovního trhu v této oblasti. Platí zde jednoduchá rovnice, kdy na jedné straně vzrůstá požadavek po řemeslnících a na druhé straně naopak klesá výběru schopných kandidátů.

Poznejte Režim Ukrajina

Pokud takový problém bohužel máte i vy, tak poznejte již zmíněný Režim Ukrajina. V rámci režimu se jedná o získávání pracovníků z vytipovaných lokalit a společnosti na Ukrajině. Celý projekt je přitom pod křídly vlády České republiky a své existenci i oblibě se těší od roku 2016. Požádat přitom o pracovníky není ničím obtížným. Pokud je vaše společnost bez finančních a disciplinárních problémů a zároveň splňuje podmínku šestileté existence, tak se můžete o zaměstnance ucházet i vy. A to o to jednodušeji díky personálním agenturám, které ke svojí činnosti mají vládní atestaci v rámci projektu Režim Ukrajina.

Kvalitní výběr pracovníků a odborná pomoc

Za kvalitním výběrem pracovníků přitom stojí hned několik vln schvalovacího procesu. V první řadě jsou vybraní uchazeči oslovováni s nabídkou podle potřeb objednávající společnosti. Ti, kteří zvolí jsou odeslání do školícího centra poblíž ambasády České republiky na Ukrajině. Zde nastupují ke kvalitnímu školení v oblasti předpokladů na pracovišti i v oblasti sociálních rozdílů v České republice. Uchazeč tak nepřichází jen se zkušenostmi a proškolen pro pracovní užití v ČR, ale navíc i připraven na patřičný sociální styk s kolegy i zaměstnavatelem. Po přijetí do Čech a nástupu na pracovní pozici je zaměstnavateli i zaměstnanci k dispozici odborný delegát pod patronátem projektu Režim Ukrajina, který by i nadále řešil jakékoliv pracovní či sociální problémy.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top