Cestování

Zážitkový catering jako perfektní volba pro vaši party

Dobré jídlo by mělo být na večírcích samozřejmostí. Pokud chcete posunout svou party o něco výš, pak nabídněte svým hostům zážitek. Díky tomu si budou vaši akci ještě dlouho pamatovat. Možností je celá řada, stačí si jenom vybrat to správné téma.

Základními kameny dobré zábavy na večírku je vždy dobré jídlo a program. Aby byli hosté maximálně spokojeni, je potřeba oboje přizpůsobit jejich naturelu. Než se vrhnete do plánování party, sestavte si seznam hostů. Ten vám hodně napoví, zjistíte tak, pro koho večírek pořádáte. Tomu také přizpůsobíte téma. V opačném případě by se mohlo stát, že vy se budete náramně bavit, ale ostatní hosté nikoliv. Tady musí jít zkrátka ego stranou, mějte na paměti, že večírek pořádáte především pro své hosty.

Profesionální pomoc

Pokud se jedná o větší akci, požádejte o pomoc profesionály, kteří vám sestaví menu i program na míru. Díky svým zkušenostem zvládnou naplánovat party i pro hodně lidí. Zároveň vám dokáží poradit, co je vhodné a co je už přes čáru. Spolupráce s profíky má ještě tu výhodu, že správně využijete rozpočet, který na akci máte.

Když totiž nemáte dost zkušeností, může se vám snadno stát, že investujete hodně prostředků do pronájmu a nezbyde vám dost na občerstvení, nebo naopak. 

Degustace nebo workshop?

Téma večírku se bude jistě hodně lišit i podle toho, jestli se jedná o firemní party nebo o soukromou oslavu. Zatímco pro výročí velké firmy se hodí večerní gala s degustací kvalitních vín, rumů nebo whiskey a přehlídkou gastronomických lahůdek. Rozlučka se svobodou pro kamaráda se může odehrávat na exkurzi v pivovaru. Kde uvidíte celý proces vzniku vašeho oblíbeného moku. Odpoledne s kamarádkami si jistě užijete v kavárně, kde se naučíte připravovat skvělou kávu a dozvíte se něco o její výrobě. 

V současné době jsou hodně populární nejrůznější zážitkové kurzy a workshopy. Pokud jsou vaši přátelé či kolegové hraví a zvídaví, jsou takové akce přesně to pravé. Cateringové firmy pro vás připraví degustační menu podle vašich představ. Jistě zvládnou naplánovat i kurz, kde vás naučí připravovat nejrůznější dobroty. Klidně se pusťte do přípravy sushi  nebo rovnou do výroby dortů pod vedením zkušených cukrářů.

Pro večírkovou zábavu je perfektní barmanská free style show s workshopem. Naučíte se namíchat si svůj oblíbený nápoj i jednoduché triky, kterými se pak můžete bavit po ukončení výuky. Pokud si netroufáte na míchání drinků, vyzkoušejte ochutnávky rumů, vína či piva i s odborným výkladem.

Obdobnou zábavu vám dokáží připravit i v některých restauracích. Zde však počítejte spíše s degustačním menu. Kuchyně restaurací totiž nejsou vždy uzpůsobeny pro výuku vaření. 

Doma je doma

Skvělý program však můžete připravit i na domácí party. Pokud na to máte doma prostor, pozvěte si kuchaře domů. Nejenom, že si skvěle pochutnáte, dokonce budete mít i možnost odkoukat od profesionálů cenné triky, které se vám budou jistě hodit.

Spojení dobrého jídla a pití s kvalitní zábavou je klíčem k perfektní party. Sice bude takový večírek trochu náročnější na koordinaci, ale jistě se vám to vyplatí. Spokojení hosté jsou totiž tou největší odměnou, kterou si jako hostitel můžete přát.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top