Cestování

Potřebujete vycestovat na dlouho pryč a máte strach o svoji nemovitost?

pixabay.com

Občas přijdou momenty, kdy nemáme na výběr a musíme na kratší či delší dobu opustit teplo domova. Přichází s tím spousta starostí a jedna z nich je, aby byla vaše tou dobou naprosto prázdná nemovitost vůbec v bezpečí a pod dohledem. Naštěstí zde máme agentury a služby, které s tím mohou jednoduše pomoci.

Zabezpečovací agentury a jejich služby

Zabezpečovací agentury jsou zde jednou z nejlepších možností. Mají totiž nejen klasické lidské zdroje, ale také spoustu prostředků a právních možností, jak urychleně řešit případné problémy. Nemusí zde jít konkrétně o to, že pravidelně přijde pracovník ostrahy a prochází se přímo po vašem domě.

Mnohdy lze po dohodě s bezpečnostními agenturami například nastavit bezpečnostní a pohybová čidla, která skvěle detekují jakékoliv změny v daném prostoru a díky tomu mohou rychle reagovat výjezdem na nečekané hosty. Cena agentur bývá různá a většinou rozhoduje o jaký se jedná objekt a popřípadě o výjezdové vzdálenosti ke kontrolám a spoustě dalších aspektů.

Správa domů pomůže s údržbou, když nejste doma

Správa domů je naopak službou zprostředkovávanou realitními kancelářemi, která sice může nabídnout také bezpečnostní služby, ale menšího rozměru. Na druhou stranu vám pomůže se spoustou jiných úkonů.

Pracovníci bezpečnostní agentury zajistí jen bezpečnost jako takovou, zbytek už je mimo jejich kompetenci. Oproti tomu správa nemovitostí, konkrétně tedy správa domů nabídne i různé služby jako může být například úklid vnitřních i venkovních prostor domu, který se pravidelně v dlouhém horizontu hodí i když je dům prázdný. Patří sem i technologický dohled, pokud je potřeba například přístup k elektroměrům a plynoměrům a zároveň je v rámci služby možnost i havarijního servisu v případě jakékoliv nečekané události v rámci inženýrských sítí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top