Móda a trendy

Hledáte správný dárek pro svého přítele nebo manžela? Zde je pár zajímavých tipů!

pixabay.com

Ženy mnohdy netuší, co by mohly svému milovanému pořídit k různým příležitostem, nebo zkrátka jen tak. Pro muže je totiž nejatraktivnější technika a motorismus, a to je věc, které jen malé procento žen rozumí natolik, aby dokázalo zajímavě vybrat. Jenže naopak v tom, co nosit, jsou ženy přebornice.

Oblečení rozumíte mnohdy lépe, než muži

Možná tou nejzajímavější možností je zkrátka pořídit něco dobrého. Muži totiž mnohdy nemají příliš dobrý vkus, a především na svůj šatník nedbají ani zdaleka tak dobře, jak by se slušelo. I to je nakonec důvod k tomu, proč se zvedne žena a obohatí mužův šatník o něco zajímavého.

Pokud si nejste jisté, tak začínejte u jednodušších věcí, jako jsou například trička. Tady jde zkazit jen opravdu málo, protože oblíbenou barvu trefíte téměř vždycky a pravdou zároveň je, že se většině mužů líbí i rozdílné vzory a potisky.

O něco obtížnější je potom například koupě košil, nebo kalhot. Nejen, že na ně má každý muž svůj názor a ten je mnohdy dost obtížný, ale často dokonce nejde ideálně trefit velikost tak, aby vyšel nákup bez zkoušení. A to je problém především u mužských kalhot.

Pánské náramky na ruku

Dalším zajímavým dárkem mohou být pánské náramky na ruku. Šperky muži mnohdy rádi nemají a ve vkusu jsou často dosti výstřední. Takže trefit správnou volbu není opravdu jednoduché. Jenže v případě pánských náramků na ruku je to jednodušší. Náramky totiž mají různou tloušťku, použité materiály i celkový dekor. Je tak mnohem jednodušší trefit takový model, co váš muže bude mít rád. Voleb jsou totiž celé tisíce a díky tomu lze sehnat náramky nejen na menší mužskou ruku, ale také například na silnější zápěstí. Barva či odstín pleti také není problém, protože mezi různými drahými kovy, ocelí, dřevem a kůží panují obrovské rozdíly. A všechny tyto materiály jsou pochopitelně k dostání.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top