Móda a trendy

Jaké boty se skvěle hodí k zimním outfitům?

pixabay.com

Zimní období je pro mnohé dámy a slečny nepříjemné v tom, že se velká část šatníku schovává do zadních řad ve skříni a případně i pod několik vrstev oblečení. Zkrátka jen máloco lze pořádně ukázat i v zimě, a proto se mnohem více obrací pozornost dívek a dam směrem k co nejlepší obuvi a svrchnímu kabátu. Jaké druhy obuvi jsou nejslušivější pro letošní zimu?

Mladí volí kotníkovou obuv

Nejčastější volbou mladých zájemkyň o novou obuv je právě ta kotníková. Není se čemu divit, protože kotníková obuv prošla v posledních letech ohromnou evolucí a od těch měsíců, kdy byla pouze účelnou obuví se dostala na popředí různých módních výběrů a akcí. Zkrátka mít kotníkovou obuv už není jenom bezpečné, ale dokonce i vkusné.

Výhodou kotníkové obuvi je v zimě i již zmíněná bezpečnost. Mimo toho, že spousta druhů kotníkové obuvi má už v základu protiskluzovou podrážku, se můžeme naprosto běžně setkat i s tím, že je kotník opravdu velice pevně uvázaný posledními oky tkaniček a díky tomu se jen tak nestane, že si člověk při špatném uklouznutí kotník vyvrtne. Kotníková obuv je aktuálně k dostání nejen v látkových, ale i v různých kožešinových nebo kožených verzích. Může tak být i výjimečně teplá a pohodlná. A proč je volí především mladí? Vypadá velice dobře k džínům s rozparky a celkově ladí k modernímu a mladému módnímu stylu.

Staré dobré kozačky nikdy nezklamou

Ale jako každou zimu je i letos tou největší stálicí sortiment skvělých kozaček. Kozačky jsou opravdu vděčná obuv, protože je velice pohodlná, teplá a zároveň vypadá na těle velice vyzývavě a prodlužuje nohy. Zkrátka kozačky jsou už dlouhé roky ohromnou stálicí letních, podzimních i jarních outfitů a kdykoliv je potřeba brát dlouhé džíny a kabát, tak padá volba bot právě na tento jedinečný a velice oblíbený typ.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top