Domov

I malá koupelna může působit velká, aneb málo místa a hodně přání!

malá koupelna
pixabay.com

Koupelna je místem, ke kterému každý přistupujeme tak trochu jinak. Někdo ji považuje za ryze praktickou místnost, kde si tak nějak z povinnosti odbude ranní a večerní hygienu a tím pro něho tato místnost ztrácí na zajímavosti. Pro jiného je to ale naopak místo, kam se těší, protože zde na něj čeká odpočinek a relaxace, který si čas od času zaslouží úplně každý z nás. Ať už pro vás koupelna znamená cokoli, možná řešíte nedostatek místa. My vám dokážeme poradit, jak i z malé koupelny vykouzlit hotový ráj na zemi a jak sem vměstnat vše, bez čeho si svou koupelnu neumíte představit!

Málo prostoru? To není překážka!

Malé koupelny nejsou výsadou jen panelákových bytů, i když pravda je taková, že zrovna v tomto případě je to poměrně častý jev. To ale neznamená, že si nad nedostatkem místa v koupelně nelámou hlavu i ti, kteří žijí v rodinném domku. My jsme toho názoru, že nedostatek místa, nebo chcete-li prostorově menší koupelna, není žádnou překážkou. Chce to jen vědět, jak s nabízeným prostorem správně pracovat!

Buďte skromní, ale chtějte všechno!

Bez čeho byste se v koupelně neobešli? Potřebujete zde mít prostorné zrcadlo? Praktickou skříňku? Nebo raději dvě? I když by se mohlo zdát, že při zařizování malé koupelny musíte být hodně skromní, přesto můžete chtít všechno. Vždy se dá najít řešení, které vám umožní hravě zkombinovat málo prostoru s hodně věcmi, které zde zkrátka chcete mít a bez kterých si svou koupelnu neumíte představit. Nábytek se dá zavěsit na stěnu, čímž rázem získáte spoustu místa na podlaze, které lze využít například pro prostornou vanu nebo sprchový kout.

A co takhle řešení přímo na míru?

Pokud víte, že si se zařízením malé koupelny nedokážete poradit, nechte si pomoci. Možným řešením je výroba koupelnového zařízení na míru, což sice vyjde cenově dráž, ale na druhou stranu to máte prakticky bez starostí a navíc získáte jistotu, že se vám sem všechno pohodlně vejde.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top