Domov

Jsou sice nenápadné, ale v interiéru dokážou hotové divy – jak vybírat doplňky do domácnosti?

bytové doplňky
pixabay.com

Své bydlení si každý zařizujeme k obrazu svému. Ne nadarmo se často říká „100 lidí, 100 chutí“ a i my jsme tohoto hesla zastáncem. Je totiž pravda, že každý z nás má jiný vkus, líbí se mu něco jiného, preferuje jiný styl a právě díky tomu jsou naše domovy tak odlišné a pestré. Ať už se vám líbí třeba moderna, zamilovali jste se do stylu retra nebo jste se zhlédli v domácnostech zařízených ve stylu minimalismu, tak či onak nám určitě dáte za pravdu, že neustále hledáte nové možnosti, jak své bydlení oživit. A víte co? My bychom pár nápadů měli!

Kouzlo ukryté v doplňcích

Doplňky a dekorace jsou velmi často opomíjenou součástí našeho bydlení. I když jim spousta lidí nevěnuje příliš pozornosti, pokud byste se v tuto chvíli rozhlédli kolem sebe, přišli byste na to, že i vaše domácnost je takových maličkostí plná. A to je jedině dobře! Doplňky jsou sice často nenápadné, mohou být i malé a třeba i levné, ale u nás doma dokážou hotové divy. Poradíme vám, jaké dekorace a doplňky vybírat!

(Ne)obyčejné samolepky na zeď

Chcete-li svůj domov oživit, dodejte nudným stěnám nový kabátek! Levnou a velice vkusnou variantou jsou samolepky na zeď, které lze pořídit v mnoha provedeních – vybírat můžete z květinových, abstraktních, geometrických, dětských i filmových vzorů, takže se vám určitě podaří najít přesně takový kousek, který se k vám domů bude hodit.

Dekorační svíčky

Zajímavou dekorací jsou svíčky, které mohou mít rovněž mnoho podob. Nákupní galerie jsou plné kulatých, hranatých i jinak tvarovaných svíček, z nichž některé jsou malé, jiné naopak velké. Svíčky oceníte především ve chmurných dnech, například v zimě dokážou pocitově zahřát, když si je doma zapálíte třeba na krbové římse.

Postavičky a jiné maličkosti

Klasikou mezi doplňky a dekoracemi zůstávají nejrůznější postavičky, ať už jsou to postavičky lidí nebo třeba zvířat. Možná dokonce znáte někoho, kdo třeba sbírá porcelánové slony nebo kočky, takových možností je nespočet. I tyhle dekorace lišící se vzhledem, velikostí i materiálem dokážou vašemu domovu dodat ten správný šmrnc.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top