Móda a trendy

I šperky mohou mít duši

šperky s drahými kameny
pixabay.com

Šperky jsou odjakživa velmi vkusným módním doplňkem, který vyhledávají hlavně ženy. Jak doba postupovala, tak se jejich design postupně měnil. Co kdybychom vám, řekli, že šperky mohou být i něčím víc, než jen módním doplňkem? Co když i šperky mohou mít význam a duši, která pozitivním způsobem působí na svého nositele, doplňuje energii a ovlivňuje psychiku jedince?

Co je esoterika?

Velmi často se můžeme setkat s pojmy esoterismus a esoterika. Pro mnoho lidí je však velkou neznámou, co tato slova skrývají. Esoterika je velmi úzce spojena s pojmy numerologie, astrologie, astrálním cestováním, meditací, čakry a léčivými kameny. Teď si asi říkáte, co to má ale společného se šperky a módními doplňky. Ale má to s nimi společného mnohem více, než si jen myslíte. Existují na trhu ručně vyráběné šperky s drahými kameny, které se individuálně hodí při řešení nejrůznějších psychických nebo fyzických problémů.

Který kámen je ten vhodný?

Samozřejmě je důležité si uvědomit, že pro každého se nehodí každý kámen. Podle čeho tedy poznat, že právě ten daný se hodí pro mě? Velmi jednoduše si to můžete ověřit podle svého znamení zvěrokruhu. Níže si můžete najít právě své znamení zvěrokruhu a kameny, které jsou pro něj ideální.

Znamení zvěrokruhu Kameny
Kozoroh Křišťály, Obsidián, Jaspis
Vodnář Červený Jaspis, Žlutý Jaspis
Ryby Říční Perly, Ametyst, Jaspis, Měsíční kámen
Beran Jaspis, Serpentin, Citrín
Býk Smaragd, Achát, Růženín, Citrín
Blíženci Křišťály, Achát, Kyanit
Rak Smaragd, Říční Perly, Měsíční kámen
Lev Křišťály, Jaspis, Citrín
Panna Sodalit, Ametyst, Jaspis
Váhy Serpentin, Magnezit, Obsidián
Štír Jaspis, Obsidián, Ametyst, Hematit
Střelec Ametyst, Sodalit

 

Vsaďte také na šperky s drahými kameny, které budou vystihovat vaše znamení zvěrokruhu a umocňovat vrozené vlastnosti. Budete překvapeni vlivem těchto šperků.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top