Móda a trendy

Vánoční večírek – co na sebe?

styletips101.com

S obdobím Vánoc souvisí také mnoho společenských akcí. Pro některé ženy období, na které se těší celý rok. Nejedna z vás jistě ráda odloží své civilní oblečení a blýskne se ve flitrovaných šatech a vysokých podpatcích.  Vánoční večírek se však také může stát noční můrou, protože opět nevíte, co na sebe. Možná se to nejednou stalo i důvodem, proč jste se večírku nezúčastnila, což je jistě velká škoda. V tom případě  zvolte oblečení, ve kterém se cítíte příjemně. Každý styl lze vždy doladit tak, aby výsledek byl elegantní a vhodný pro společenskou událost.

Šaty

Sázka na šaty je v tomto případě v podstatě sázkou na jistotu. Na trhu najdete nepřeberné množství šatů, můžete tak  výsledný outfit přizpůsobit vašemu stylu. Využijte vánoční atmosféry a nebojte se flitrů, třpytek, krajky či volánků. Pozor však na minišaty s výstřihem. Pro tuto příležitost volte raději pouze jedno – takže buď výstřih nebo mini.

Kalhoty

Pokud nejste fanynkou dámského stylu oblékání, sáhněte klidně po kalhotách. V kombinaci s vhodným topem docílíte stejně elegantního výsledku jako kolegyně v šatech.

 

Sukně

Sukně se dá zkombinovat v podstatě do všech možných stylů. Volbou doplňků, bot a šperků lehce docílíme stylu, ve kterém se budete cítit přirozeně .

 

 Overal

Pokud se vám nechce jít na večírek ani v sukni či šatech ale ani v kalhotách, zkuste se poohlédnout po elegantním overalu. Nejedna hvězda červeného koberce volí tuto variantu outfitu i pro slavnostnější příležitosti než je vánoční večírek.

.

Pokud se vám však do rukou dostane pozvánka s konkrétním požadavkem na outfit, je nutné se v daných pojmech vyznat a přizpůsobit volbu svého oblečení.

WHITE TIE nebo ULTRA-FORMAL – jedná se o velmi formální záležitost a pro ženy to automaticky znamená večerní róbu.

BLACK TIE nebo FORMAL – u dámy se očekávají dlouhé večerní šaty

CREATIVE BLACK TIE – jedná se sice o formální záležitost, můžete však popustit uzdu své kreativitě. Výrazné barvy šatů či různá zdobení jsou jen vítána.

SEMI-FORMAL – nejvhodnější volbou jsou koktejlové šaty

COCKTAIL – kromě koktejlových šatů můžeme sahnout i po kratších elegantních šatech

DRESSY CASUAL – nedbalá elegance stále neznamená džíny – společenské kalhoty a vhodný top budou vhodnější variantou

 

Zdroj:styletips101.com

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top