Domov

Investice do nemovitostí automaticky neznamenají pouze byty! Ve velkých městech mají budoucnost i jiné prostory

pexels.com

Jakmile se řekne „investice do nemovitosti“ tak se naprosté většině lidí vybaví automaticky byty a bytové domy. Není se čemu divit, protože to je pro širokou veřejnost nejdůležitější část realit a navíc je zde nejvíce prodejů. Jenže pokud přemýšlíte o investici ve velkém městě, tak váš možná překvapí, jaké všechny oblasti vám nabídnou zajímavé možnosti zvýhodnění vašich investic.

Výrobní haly a skladiště jsou stále potřeba

Jednou potencionální možností jsou výborní haly a skladiště. Po České republice máme velký zlozvyk, který například u západních zemí běžně nenajdeme. Při cestování napříč republikou si můžete všímat spousty opuštěných výrobních budov a skladišť.

Všechny v minulosti měly dost velký potenciál a ten aktuálně nenaplňuje jen fakt, že pro jejich využívání není k dispozici investor. Nabízí tak velice zajímavou možnost jak získat lukrativní prostory pro prodej jako nemovitost, ale zároveň i například k otevření vlastního podnikání. Velice důležitou věcí je ale dohled kvalitního statika, který by vám dokázal vždy s jistotou říct, že se investice do budovy vyplatí z pohledu budoucích úprav.

Praze a Brnu vévodí kancelářské prostory

Pokud projdete nabídku a najdete libovolnou realitní kancelář Praha nebo v Brně, tak si můžete všimnout poměrně velkého zájmu o kancelářské prostory. Velká města jsou většinou obestavěna moderními vozovými parky a novými halami. Je zde ale mnohem větší personální potřeba po obchodním zastoupení, vedení společnosti a dalšími podobnými aktivitami.

Vše v sobě přitom snoubí důležitou potřebu. Umístit kanceláře a vedení do přístupných a atraktivních prostorů. Nejde zde pouze o pocit firem jako takových, ale pochopitelně i o efekt na klienty, konkurenci a s tím i vzrůstající prestiž.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top