Domov

Víte, jak pojistit vaše nemovitosti před újmou? Poradíme vám ty nejlepší možnosti!

pexels.com

Nemovitosti jsou cenným majetkem, který v majoritní skupině lokalit jen neustále nabírá na hodnotě. A i když nejste v lukrativní oblasti, tak je stále vlastnictví nemovitosti výbornou věcí. Problém ale mnohdy přichází s tím, že je obtížné nemovitost ochránit před újmou od okolí, nebo špatným chováním ubytovaných osob. Právě na možnosti, jak pojistit nemovitosti před těmito problémy, se podíváme v dnešním článku.

Správa bytů a domů vám pomůže s pronájmy

Pronájmy jako takové jsou dost rizikovou záležitostí. Velice často nemáte šanci se dozvědět, jakou osobu si do pronájmu berete a můžete tak minimálně přijít o peníze. V horším případě, ale dochází i k poškození majetku a nakonec skončíte nejen bez zaplaceného nájemného, ale rovněž i s poničenou nemovitostí.

Ve všech ohledech je možností, jak se ochránit před podobnou újmou správa nemovitostí. Běžnou je správa bytů, správa domů a dokonce i správa činžovních domů. Využívat ji mohou jak majitelé nemovitosti, tak i další subjekty. Může se týkat o investory, developery či dokonce celá bytová družstva. Správa nemovitostí počítá s tím, že přebírá na svá bedra velkou část zodpovědnosti za nemovitost a lidi, kteří jsou v ní ubytováni. Případné řešení problémů tak do budoucna už není vaším problémem.

Nemovitost bez pojištění je velký risk

I když se spolehnete na správu bytů a domů, je potřeba myslet na to, že samotná nemovitost může být poškozena i vnějšími vlivy. Může jít o živelnou pohromu, havárii, či zavinění sousedů. Na všechny tyto věci se potom už nevztahuje správa jako taková, ale klasické pojištění nemovitosti.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top